Ось як доглядати за шкірою взимку.

Главная, Красота, Совет

По догляду за шкірою так само, як одяг слідує сезони: вона повинна адаптуватися до клімату, так як клімат впливає на нашу шкіру.

Взимку через холод, але насамперед через сухе повітря, можуть виникнути проблеми, особливо щодо гідратації. Тому важливо перейти на засоби проти сухості, тьмяності і, в деяких випадках, навіть від потенційного подразнення.

Зимовий догляд за шкірою: зволоження та захист

Навіть узимку для очищення необхідно використовувати теплу, а ще краще холодну воду: Ви, напевно, підвищуєте температуру в душі, коли стає холодніше? Проблема в тому, що гаряча вода більш агресивна для шкіри і надає їй більш сухого вигляду. З цієї ж причини в цей час року краще не використовувати губки для лазні. Їхня груба текстура  відлущує і видаляє клітини, які сприяють природному захисту епідермісу, що може посилити ситуацію.

Що стосується крему, то ключовим словом, як завжди, є зволоження, навіть у випадку комбінованої або жирної шкіри: абсолютно нормально, що взимку навіть такі типи шкіри менш жирні і потребують додаткового догляду.
Завжди використовуйте два різні креми для дня і для ночі: останній, багатший, може містити ретинол, потужний засіб проти зморшок.

Коли особа зазнає особливих труднощів через холод сухого повітря, може також знадобитися нанести масло для обличчя (не забувайте уникати області навколо очей). Його черга настає відразу після крему і до певної міри закріплює догляд за шкірою. Ці багаті інгредієнти відомі своїми зволожуючими та поживними властивостями. Це ідеальні інгредієнти для здорової та шовковистої шкіри. Стимулюючи еластичність і силу епідермісу, ці олії допомагають запобігти передчасному старінню шкіри. Як найважчий продукт, він осідає на шкірі і зміцнюючи шкірний бар’єр, утримуючи вологу.


Найостаннішим кроком є ​​і залишається сонцезахисний крем : навіть узимку сонце може бути дуже шкідливим, ніколи не забувайте його наносити навіть у середині грудня. На щастя, сьогодні є легкі та невидимі склади, які ідеально підходять навіть для макіяжу.


Добавить комментарий