Ось як встановити ЗИМОВИЙ РЕЖИМ на пластикових вікнах. Дивитись усім (Майстер клас)

Главная, Совет

Пам’ятаєте, як раніше, з настанням холодом, нам доводилося обклеювати вікна паперовими смужками, а стики затикати поролоном? На щастя, це клопітне заняття можна залишити далеко в минулому, встановивши пластикові вікна.

Але часто установники, зробивши головну справу, забувають повідомити щасливим власникам новеньких вікон про дві важливі речі, і зараз ми розповімо, яких саме.

1. Необхідно регулярно змащувати маслом усі рухомі деталі фурнітури. Процедуру варто повторювати 1-2 рази на рік, заливаючи звичайну олію.

2. При зміні сезонів вікна слід переводити в літній та зимовий режим.

Майже всі сучасні конструкції можна відрегулювати . Щоб перевірити, чи переводиться фурнітура в інший режим, досить поглянути на спеціальні ексцентрики (цапфи), розташовані на бічній поверхні стулки.

Фурнітура перекладається за допомогою спеціальних ексцентриків (цапф), розташованих збоку стулки. Якщо на ексцентриках є отвори для шестигранного ключа, зірочки, викрутки або ексцентрик має овальну форму, цей вид фурнітури, швидше за все, має можливість переведення в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до встановлення вікон.
Щоб переключити режим вікна, просто поверніть за допомогою відповідного інструменту всі цапфи на стулці (чим більше розмір вікна, тим більше їх кількість) у потрібне положення.

Якщо стулка постійно знаходиться в зимовому режимі, це веде до додаткового навантаження на гумку ущільнювача, і вона швидше зношується. Легко можна перевірити режим вікна самостійно. Затисніть стулкою звичайний аркуш паперу: якщо його легко вийняти, вікно знаходиться в літньому режимі.

 


Добавить комментарий