Переможець “МастерШеф. Битва сезонів” Саша Цвігун відростив вуса та чубчик: виглядає, як справжній шеф

Главная

Саша став учасником двох сезонів “МастерШеф” та обидва рази хлопець дійшов до суперфіналу.

Та якщо у сезоні Професіоналів йому вдалося лише проявити себе як творчого кухаря з нестандартними ідеями, то у Битві сезонів Цвігун став переможцем та виграв мільйон гривень на свої творчі досягнення.

Раніше Олександр працював у Польщі і свій шлях він пройшов з самого низу, спочатку сидів на заготовках та дивився, як працюють професійні кухарі. Хлопець багато навчався, читав різну літературу, навчався в університеті та постійно відмічав для себе нові техніки, вигадував страви, а потім практикував їх приготування.

Так, багато роботи принесли Саші змогу бути су-шефом, а згодом і справжнім шефом на різних кухнях. І Саша виправдовує всі сподівання. Та потім до його життя прийшов “МастерШеф”, який дав йому змогу проявити свої навички й таланти на всі 100%. А також хлопець навчився працювати у складних умовах та думати наперед.

Цей досвід став для Сашка неймовірно корисним, адже після нього, він разом зі своїм знайомим створив ресторан, де був головним шеф-кухарем та сам набирав команду. Олександру пощастило бути шефом у дуже юному віці, але цього йому стало недостатньо, і він повернувся на проєкт, де здобув перемогу завдяки своїм новим знанням та навичкам.

Нині відомо, що Цвігун залишив свій проєкт та чим він займається зараз невідомо. Проте стиль Сашка змінився повністю, він вирішив відростити вуса та чубчик, що додає хлопцю вік. Тому, зараз він має вигляд справжнього шеф-кухаря, дорослого та досвіченого.

Джерело

 


Добавить комментарий