Покоління “сніжинок”. Що радять психологи і як допомогти таким людям адаптуватися у суспільстві.

Главная, Совет

У наш час покоління сніжинок — це термін, що стосується людей, які увійшли в доросле життя приблизно у 2010 році та вважаються менш стійкими та більш сприйнятливими до критики та повсякденних проблем, ніж попередні покоління.

Породження сніжинок і психічне здоров’я

Покоління сніжинок часто бореться з проблемами психічного здоров’я, такими як депресія, тривога та самотність. Це пов’язано з кількома факторами. З одного боку, покоління сніжинок піддається підвищеному стресу через посилення конкуренції на ринку праці та зростання студентської заборгованості. З іншого боку, на покоління сніжинок часто нападають через відсутність амбіцій, нездатність заощаджувати гроші та залежність від соціальних мереж. Ці стереотипи, у свою чергу, можуть завдати шкоди психічному здоров’ю цього покоління. В свою чергу наявність такого покоління призвело до збільшення попиту на досвідчених психологів яким не байдужа психологічна інтервенція людей. Тому якщо ви амбітна особа, яка завжди мріяла допомагати людям, то ігор погодін допоможе пройти навчання в академії. І навіть якщо ви не збираєтесь працювати у сфері психології таке навчання допоможе вам краще зрозуміти себе, а також як ефективно комунікувати з сучасним суспільством людей.

Цікаво, що дослідники вважають, що покоління сніжинок вдвічі більше обізнане про проблеми психічного здоров’я, ніж покоління бебі-бумерів, але при цьому набагато менш стійке до них. Крім того, багато людей із покоління сніжинок зараз стверджують, що мають тривожні розлади, не пройшовши ніякого клінічного обстеження.

Багато фахівців у сфері психічного здоров’я кажуть, що вони спостерігають збільшення кількості підлітків і молодих людей, які діагностують собі психічні захворювання, навіть дуже рідкісні розлади, дізнавшись більше про ці захворювання в Інтернеті. Звичайно, іноді це призводить до того, що люди отримують необхідну допомогу, але в більшості випадків це призводить до того, що діти ставлять собі неправильний діагноз, уникають професійної оцінки та вибирають неефективне або невідповідне лікування.

Здається, у всьому винен Інтернет, а точніше TikTok і Google, які стають авторитетами у сфері психічних захворювань. Оскільки інформація стала легкодоступною, це покоління сніжинок ніколи не встигало навчитися однієї важливої ​​речі: терпіння. А це потрібно, серед іншого: робити правильні висновки. Фахівці закликають людей, які страждають на тривожний розлад, звернутися за відповідною допомогою. Проблеми психічного здоров’я повинні серйозно підійти до фахівця!

Як підтримати покоління сніжинок?

Кожне нове покоління – це майбутнє всіх нас, майбутнє суспільства в цілому, тому попередні покоління мають підтримувати тих, хто прийде після них. Але це не так просто, бо, наприклад, генерація сніжинок потребує іншого підходу. Фахівці рекомендують виявляти таким людям вдячність за їх унікальні якості та таланти й запропонувати підтримку в разі необхідності. Людей з покоління сніжинок також слід заохочувати до співпраці та відкритого спілкування.

Дотримуючись цих порад, ми можемо переконатися, що покоління сніжинок відчує, що його цінують, підтримують і приймають. Це зміцнить міцні стосунки між поколіннями та побудує краще майбутнє для всіх.


Добавить комментарий