Попелясте та сіре каре: 12 ідей, які зроблять жіночий образ дуже неординарним

Главная, Совет, Стрижки

Попелясті та сірі відтінки у фарбуванні волосся давно стали трендом, який зможе зробити жіночий образ дуже неординарним та яскравим. 

Однак не варто забувати про те, що подібні зачіски підходять лише тим дівчатам, які відносяться до зимового кольоротипу.

Зокрема, це володарки білої шкіри та світлих очей. Зазначимо, що попільне і сіре каре візуально зробить волосся густішим і сильнішим, що якнайкраще позначиться на зовнішньому вигляді жінки в цілому.

Попільне боб-каре

Представниці прекрасної статі, що мають довжину шиї та витягнуте підборіддя, можуть собі дозволити ідеальний варіант стрижки – боб-каре з попелястим фарбуванням. Особливістю такої зачіски є асиметричний зріз пасм від потилиці до скронь. Будь-який жіночий образ з такою стрижкою виглядатиме дуже неординарно та яскраво.

Попільне каре з чубчиком

Дуже незвичайним вибором для молодих дівчат стане попелясте каре з чубчиком. Однак не варто забувати про те, що підійде така зачіска тільки тим жінкам, які мають лялькові риси обличчя. Інакше образ виглядатиме надто штучним.

Подовжене попелясте каре

Дуже стильний і жіночний образ вийде завдяки вибору на користь подовженого попелястого автомобіля. Так дівчині не доведеться прощатися зі своєю довжиною волосся, при цьому стрижка не втратить своєї неординарності.

Класичне каре з попелястим фарбуванням

Дуже різноманітним є класичне каре з попелястим фарбуванням, адже уявити його можна в різних варіантах. Так, можна зробити фарбування в стилі омбре або з темним корінням. Також поекспериментувати варто і з укладанням. Відмінно виглядатимуть рівні гладкі укладання та грайливі короткі локони.

Укорочене каре з попелястим фарбуванням

Жінкам із середньою густотою волосся підійде укорочене каре з попелястим фарбуванням. Довжина волосся при цьому повинна бути такою, щоб її можна було заправити за вухо. Образ з такою зачіскою завжди виглядатиме свіжим і яскравим. Підійде вона дуже неординарним та впевненим у собі дівчатам.

Попільне каре та сіре каре – це останній писк моди цього сезону. Будь-яка молода дівчина віком до 35 років з такою зачіскою буде виглядати дуже свіжою, модною та яскравою. При цьому кожен із її образів заграє новими фарбами.

А яка зачіска найбільше сподобалася вам? З нетерпінням чекаємо на ваші коментарі!


Добавить комментарий