Посібник для початківців із контурування обличчя

Главная

Якщо у вас уже є процедура макіяжу або ви взагалі не знайомі з макіяжем, спроба зануритися в країну контурування.

Але насправді контур обличчя — це навичка, якою ви можете оволодіти за короткий проміжок часу, трохи попрактикувавшись!

#Крок 1.

Почніть з нанесення на обличчя шару тонального крему, щоб надати йому рівномірний збалансований тон. Ви можете почати з невеликого і додати більше до областей, де вам потрібен різний ступінь покриття.

#Крок 2.

Потім нанесіть трохи бронзера на вилиці. Якщо вам потрібна чіткість, втягніть щоки, а потім нанесіть бронзатор на вилицю. Використання бронзера дає змогу нанести більш глибокий відтінок на ті ділянки, які ви хотіли б додати темноти, щоб збільшити глибину. Щоб зробити ніс стрункішим, нанесіть трохи бронзера на середину обох сторін.

#Крок 3.

Нанесіть рум’яну більш яскравого кольору для щічок. 

#Крок 4.

Кінцевим продуктом, який ви нанесете, є хайлайтер. Нанесіть хайлайтер на найбільш помітні ділянках обличчя, таких як чоло та яблуко щоки, що додасть обличчю ефекту сяяння та свіжості. Нанесіть невелику кількості на верхню частину носа.

#Крок 5.

Щоб завершити свій образ, все, що вам потрібно зробити, це змішати! Почніть із кремового хайлайтера та розгладьте його, перш ніж він висохне. Мені подобається використовувати для цього кінчики пальців, тому що кількість хайлайтера дійсно невелика і покриває область, яка добре піддається розтушуванню пальцями. (Для цієї роботи ви також можете використовувати пензлик для розтушовування основи.) Але тоді настав час для великої зброї! Використовуйте великий пензель для пудри/рум’ян, як цей, щоб розтушувати бронзер, потираючи його круговими рухами. Потім продовжуйте рух пензля вгору до рум’ян і продовжуйте змішувати їх, доки ваші кольори не стануть бездоганними!


Добавить комментарий