Прекрасний Спосіб Прибрати Друге Підборіддя

Главная, Совет

Щоб продовжити молодість особи, відвідувати косметолога недостатньо. Самі косметологи звертають увагу своїх клієнтів: те, як Ви виглядаєте, тільки на 30% залежить від роботи косметолога і на 70% від Вашого щоденного догляду за обличчям.

Фейсбілдинг, гімнастика для особи, йога для особи, фітнес і аеробіка для особи, еліфтинг – під різними назвами ховається одне – вправи для особи. Так, на обличчі також є м’язи і їх можна тренувати. Тренування лицьових м’язів надає особі підтягнутість, покращує колір шкіри, усуває набряклість, зменшує подвійний підбір, піднімає віки і робить губи більш пишними.

По досвіду відомо: найскладніше не в тому, щоб освоїти техніку вправ, а в тому, щоб … почати їх робити регулярно! Адже тільки регулярні тренування принесуть результат.

Найбільший секрет у тому, що заняття еколіфтингом – це нова звичка.

Я зібрала комплекс вправ, які назвала «невидимками». Тому що Ваша тренування невидима для оточуючих. Виконувати вправи-невидимки можна в будь-який час, в будь-якому місці: йдучи вулицею, під час нудної ділової зустрічі, в магазині або в транспорті.

Хочете спробувати прямо зараз? Тоді вперед!

Вправа-невидимка для підборіддя

Ця вправа зменшує подвійне підборіддя або не допускає його появи.

Вихідне положення. Рот зачинено. Губи зімкнуті, але щелепи розслаблені. Притисніть мову до верхнього піднебіння та опустіть у вихідне положення. Знову притисніть та розслабтеся. Відчуваєте? Саме! Щоразу, коли Ви притискаєте мову, область під нижньою щелепою підтягується вгору. Якщо Ви трохи доторкнетесь долонею до цієї області, то відчуєте рух м’язів. При цьому оточуючі не здогадуються, що Ви тренуєтеся, адже рух практично непомітний збоку.

Повторити 8-20 разів.

За допомогою тренування лицьових м’язів можна відновити еластичність і тонус м’язів обличчя, відкоригувати овал обличчя, прибрати подвійне підборіддя.

 


Добавить комментарий