Простий, але ефективний освіжувач для унітазу. 🙄Вам потрібно тільки два інгредієнти

Главная, Совет

Дізнайтеся, як зробити туалетний освіжувач і назавжди попрощайтеся з неприємним туалетним запахом. Вам знадобиться лише два простих інгредієнта. 

З каналізації виходить газ. Це свідчить про те, що вся сантехніка не працює належним чином. Можливо, у зливній трубі є тріщина або засмічення. 

Водорості, що ростуть у резервуарі. Якщо ви довго не користувалися унітазом або не чистили його, можливо, в бачку знаходяться мікроби, які викликають неприємний запах. 

Виною цьому також може бути запах сечі, який виходить із важкодоступних і рідко прибираються куточків. 

Як зробити освіжувач туалету? 

Вам знадобиться мірна ложка прального порошку. Потім вичавіть трохи зубної пасти поверх прального порошку. Вилийте суміш в унітаз і змийте. Ви відразу помітите, що з унітазу перестав виходити неприємний запах. Цей метод дійсно працює. 

 Як ефективно очистити весь туалет? Інструкція з 4 кроків 

Щоб унітаз був абсолютно чистим і без плям від осаду або сечі, його необхідно правильно прибирати. І недостатньо просто налити миючий засіб і скористатися щіткою для унітазу. 

  1. Почніть з країв унітазу

Краплі та відкладення сечі зазвичай накопичуються під краєм унітазу. Це робить ванну неприємним запахом. Тому спочатку візьміть щітку для унітазу і ретельно протріть всю область під бортиком унітазу (необхідно по всьому його периметру). Нарешті зливаємо воду. 

  1. Перейдіть у верхню частину унітазу

Потім візьміть ганчірку або губку в руку і протріть верхню частину унітазу. Зверніть увагу на місце кріплення сидіння до унітазу. Там також люблять накопичуватися краплі сечі. Потім почистіть боки унітазу. 

  1. Зверніть увагу на сидіння унітазу

Ретельно почистіть сидіння унітазу. Не пропустіть жодного з його елементів. Важливе значення мають петлі та кріплення. 

  1. На завершення очистіть дно унітазу

Якщо ви чистите унітаз регулярно, то досить почистити дно чаші щіткою з миючим засобом. Однак якщо там накопичився осад або камінь, важчі гармати доведеться витягувати. Можна використовувати спеціальні миючі засоби, які видаляють вапняні відкладення, або використовувати оцет і харчову соду. 

Джерело: www.zinoti.lt


Добавить комментарий