РАНКОВА ЯПОНСЬКА ДІЄТА ДОПОМОЖЕ СХУДНУТИ НА КІЛОГРАМ У ДЕНЬ!

Главная, Совет

Їжте банани щоранку і втрачайте за тиждень до 7 кг – звучить привабливо, так? А найпривабливіше те, що ця дієта реально існує і реально працює!

Що ще краще, вона не вимагає від вас якихось надмірних зусиль. Тому загалом свої звички у харчуванні міняти не обов’язково. Саме тому ця дієта стала такою популярною. Розробив її японець Хіросі Ватанабе, вперше він представив її у своїй книзі з назвою: «Ранкова бананова дієта».

Суть дуже проста : ранок ви повинні їсти лише банани та пити воду кімнатної температури.

У час дня, що залишився, можна їсти все те ж, що і зазвичай. Чи справді все так просто?
Почалося все з того, що Ватанабе сам безуспішно намагався схуднути багато років. Він перепробував багато дієт, але згодом вирішив спиратися не на них, а на наукові знання, які почерпнув із наукових праць. Його дружина Суліко — фармацевт, і її також можна вважати співавтором книги.

Разом вони вигадали метод схуднення, який став неймовірно швидко набирати популярності у всьому світі — не лише в Японії. Особливо гарний він для тих, хто не любить пітніти у тренажерному залі.

Гладким людям зазвичай радять більше працювати фізично – щоб спалювати більше калорій. Перед Ватанабе стояло завдання обійтися без цієї рекомендації: японці як жодна інша нація у світі знає, що таке немає часу на себе.

І ось це просте рішення: один свіжий банан і склянка води вранці

Це замість сніданку. Найскладніше тут: протриматися, щоб нічого не їсти до обіду. Банани сповнені резистентного крохмалю, який активно стимулює метаболізм.

Крохмаль у бананах зовсім не той, що у картоплі. Він буває перетравлюваним і резистентним. Резистентний крохмаль у тонкому кишечнику не розчиняється, а слід прямо у товсту кишку, де і починається процес його ферментації. Бактерії товстої кишки переробляють його на короткі ланцюги жирних кислот. Вони живлять клітини та сприяють оздоровленню шлунково-кишкового тракту.

Чи на завтра потрібно з’їдати лише 1 банан? Щодо цього насправді жодних суворих правил немає. Ви повинні з’їдати на сніданок стільки бананів, щоб відчути, що наїлися. Японці дотримуються правила 80/20 (це наповненість шлунка у відсотках; вони постають з-за столу доти, як відчують ситість), оскільки вважають, що перевантажувати шлунок зайвою їжею дуже шкідливо.

Лікарі, до речі, теж кажуть, що оптимальний стан шлунка – наповненість на 20%. Повинно залишатися 20% «порожнечі», щоб шлунок працював справно та під мінімальним навантаженням.

Завжди випивайте вранці склянку теплої води. Це також стимулюватиме метаболізм. Ідеально взагалі спочатку випивати склянку, потім приділяти час собі, а банан з’їдати вже за годину.

Як зрозуміти, наїлися ви чи ні?

Почніть з одного банану. Якщо через 20 хвилин вам, як і раніше, здаватиметься, що ви голодні, з’їжте ще один (якщо треба, візьміть його з собою на роботу). І ще: всі банани мають бути лише сирими.

У своїй книзі Ватанабе також закликає суворо дотримуватися ще кількох правил:

Немає молочних продуктів і алкоголь;
Вкрай бажано немає нічого після 8 вечора;
Спати лягайте до півночі. Вчені вважають, що звичка пізно лягати спати пов’язана з ожирінням;
Обідайте та вечеряйте, але не перекушуйте між ними! Виняток: небагато фруктів.
Що робить бананову дієту такою особливою?

Це супер-здорова дієта;
Банани багаті на клітковину і дають багато енергії;
Банани дешеві, тому вам не доведеться витрачати надто багато грошей;
Регулярний сніданок прискорює метаболізм та утримує нас від переїдання протягом дня;
Якщо не пити вранці кави, вашому організму набагато легше регулювати апетит і рівень глюкози в крові;
Склянка води кімнатної температури прискорює метаболізм;
Ви не питимете алкоголь. Це добре саме собою;
Ви зможете краще контролювати свій апетит;
Бананова дієта – це також відмінний профілактичний засіб проти целюліту.
Ну що, пробуватимете? Розкажіть нам у коментарях!


Добавить комментарий