Ремонтувати пральну машинку чи купити нову

Главная, Дом/быт, Совет

Як і будь-яка річ у побуті, пральна машина має властивість вийти з ладу. 

Як би ви акуратно не ставилися до своєї помічниці, на жаль, вона може вийти з ладу в невідповідний момент. І ось тоді постає питання: викликати майстра чи збиратися до магазину за новою, сучасною моделлю. Однак варто розуміти, що все нове та вдосконалене має свою цінність. Якщо у вас є фінанси і можете дозволити придбати нову пральну машинку, чудово! Але виконуються умови, що до непередбачених витрат ми не готові, що робити? Звісно ж витягти майстра.

Основні моменти ремонту
Насправді існує чимало факторів, які впливають на доцільність ремонту пральної машини:

  • Марка.
  • Модель.
  • Країна.
  • Ступінь зносу основних елементів.
  • Частота використання агрегату.

Багато поломок зводяться до елементарної та швидкої заміни елементів: ТЕН, ремені, насоси, фільтри та підшипники, усунення засмічення. Дати точну оцінку ремонтопридатності домашньої помічниці можливо тільки після повної діагностики. Фахівці KharkivService.com.ua необхідно точно визначити поломку та зробити якісний ремонт із гарантією.
Як правило, у 90% випадків відновлення пошкоджених вузлів вигідніше, ніж покупка нової машини. Приклад: замінити зливний насос, що лопнув, або встановити новий клапан, обійтися у багатьох разів економніше. Вирішувати звичайно ж вам, але на будь-яку шкоду варто поглянути раціонально.
Звичайно ж трапляються випадки, коли поломка значна (електронний модуль або літій бак), тоді загальна вартість ремонту може мати високу шкалу. У таких ситуаціях варто подумати про придбання нової пральної машини. Бувають і такі випадки, коли з ладу виходить нагрівальний прилад, ремонт обійдеться недорогого, але при огляді пральної машини виявляється корозія корпусу, в цій ситуації також можна задуматися про похід в магазин. Така машинка навряд чи довго прослужить.

Коли варто робити ремонт
Для початку цієї повної діагностики та виявляється причина поломки. Кожна поломка має певний ремонт.

  • Машинка не зливає. Швидше за все зламалася зливна помпа або засмічення зливного фільтра.
  • Відсутність нагріву. Швидше за все, несправність в нагрівальному приладі або датчику.
  • Барабан не обертається, не виконується віджимання. У цьому випадку необхідно відремонтувати моторний агрегат. Якщо двигун не піддається ремонту, його замінюють на новий, який можна потягнути за собою певну суму.
  • Протікання пральної машини. Майстер залишків замінює ущільнювачів або встановлює нові шланги.

Якщо буває вигідніше відмовитися від послуги майстра.
Якщо пральна машинка вже була в ремонті та знову з’явиться проблема з іншими деталями, можна вигідніше купити нову. Проіржавів корпус – нема рації возитися з її ремонтом. Оболонка грає важливу роль усієї роботи агрегату. Якщо були замінені підшипники і через деякий час вони знову злетіли, або літній бак не варто ризикувати та витрачати гроші на новий ремонт.
Досить часто до нас звертаються власники старих моделей, яким понад 13 років. Звичайно ж “стара помічниця” служила вірою та правдою, але все приходило підсумок, не мучте пральну машинку, відправте її на спокій – на утилізацію.

Як продовжити термін експлуатації попередньої машини
Насамперед фахівців наполегливо не рекомендують купувати машину колишнього проживання на вторинних сайтах. Таким чином, ви позбавите себе від зайвих витрат на ремонт, недосвідчений споживач може не знати чи ремонтувалася пральна машинка чи ні.
Для підключення ми рекомендуємо додаткові послуги спеціалістам, таким чином ви отримуєте гарантію на інсталяцію та оберігаєте себе від наслідків неправильного підключення.
Не варто перевантажувати барабан речами, дотримуйтеся встановлених норм. Використовуйте лише якісні миючі засоби. Один раз на два місяці робіть холосте прання з використанням засобів від накипу. Таким чином, ви допоможете ТЕН залишитися в хорошому, робочому стані.


Добавить комментарий