Революція у світі краси! Дізнайтеся про метод ОМО і забудьте про пошкоджене волосся!

Главная, Совет
Share

Метод ОМО, тобто метод миття голови із дворазовим нанесенням кондиціонера, змінить ваш підхід до догляду за волоссям!

Які продукти вам знадобляться і коли очікується перших результатів? Ви маєте це перевірити!

Рішення для сухого та пошкодженого волосся. Як працює метод ОМО?
Що може бути складного у миття голови, запитаєте ви – шампунь, кондиціонер, маска… А що, якби ми сказали вам, що зміна цього порядку на протилежне може суттєво вплинути на зовнішній вигляд зачіски? Саме на цьому заснована популярна останнім часом методика ОМО, що є абревіатурою від «кондиціонер-прання-кондиціонер».

Метод ОМО полягає у захисті волосся кондиціонером перед миттям. Завдяки цьому ви захистите своє волосся від надмірного сплутування, ламкості та пересушування. Після змивання шампуню і першого кондиціонера ви наносите останній продукт – маску або кондиціонер (О), щоб отримати ефект гладкого, блискучого та помітно регенерованого волосся.

Метод ОМО крок за кроком
Основа методу ОМО – почати мити волосся з нанесення на нього кондиціонера. Ви можете наносити його на сухе або вологе волосся, але не забувайте наносити косметичний засіб тільки на волосся, а не на шкіру голови.
Потім, не змиваючи перший кондиціонер, почніть мити шкіру голови своїм улюбленим шампунем, що відповідає її потребам. Нарешті, «перетягніть» косметику по решті пасм. Ретельно промийте голову та волосся.
Після змивання перших двох засобів знову нанесіть кондиціонер (той чи інший) і через кілька хвилин ретельно змийте.

Що вам дає це поєднання? По-перше, нанесення кондиціонера «захищає» пасма по всій довжині від дії шампуню. Цей косметичний засіб призначений в основному для миття голови, тому може спричинити надмірне висихання волосся. По-друге, кондиціонер м’яко емульгує жирні забруднення, які можуть бути на волоссі (наприклад, шкірне сало, шкірний жир) без необхідності їх втирання. Метод ОМО особливо сподобається власницям підвищеної пористості, ламкості, сухості волосся, ослабленого частим фарбуванням, знебарвленням або укладанням з високою температурою. Таке волосся вимагає навіть більш інтенсивного догляду, а ОМО саме таке.

Джерело

 


Share

Добавить комментарий