Що таке герпес як він проявляється і як з ним боротися.

Главная, Красота, Совет

Як розпізнати, що ми маємо справу з герпесом на ранніх стадіях його розвитку?

Початкова інфекція вірусом простого герпесу на межі слизової оболонки порожнини рота та губ часто є найважчою – вона може викликати грипоподібні симптоми, збільшення лімфатичних вузлів і головний біль, але у багатьох людей симптоми відсутні.

На відміну від первинної інфекції, яка може охоплювати всю слизову оболонку порожнини рота, наступні інфекції обмежуються твердим піднебінням або, у дітей старшого віку та дорослих, лише губами.

Перебіг герпесу можна розділити на чотири стадії – спочатку навколо рота з’являються так звані пухирі. продромальні симптоми, що передують виникненню шкірних змін – біль, печіння, свербіж і поколювання. Через кілька днів з’являються везикули/везикули з рідиною, які потім розриваються, розвивається виразка або ерозія, а згодом – струп. Останній, четвертий етап – це загоєння вогнищ і перехід вірусу герпесу в латентний стан, тобто стан спокою. 

Чому герпес, який нещодавно зник, знову з’являється?

Якщо ми один раз інфікуємося вірусом герпесу, ми будемо його носії протягом усього життя. Частота рецидивів, які виникають внаслідок реактивації вірусу, різна – у одних це може відбуватися раз на кілька років, у інших – щомісяця.

Які фактори сприяють його рецидиву? До них належать:

  1. Слабкість організму, зниження імунітету 
  2. Підвищений вплив сонячних променів
  3. Інфекції верхніх дихальних шляхів, особливо з лихоманкою 
  4. Травма навколо рота
  5. Стрес, втома 
  6. Прийом імуносупресивних препаратів
  7. переохолодження 
  8. Менструація 
  9. Травми навколо рота, лікування естетичної медицини.

Швидкий і перевірений шлях від герпесу

Найбільш часто використовуваним препаратом, як для лікування, так і для профілактики герпесу, є ацикловір. Ацикловір є селективним противірусним препаратом, активним як проти вірусу ВПГ-1, так і проти ВПГ-2 – він активується в інфікованих клітинах, а потім пригнічує подальше розмноження вірусу. Препарат випускається також у формі таблеток для прийому всередину.

Завдяки цьому кожна людина, яка бореться з герпесом, знайде для себе оптимальне лікування і, крім того, має можливість вдарити по герпесу з максимальною силою завдяки комбінованій терапії, тобто гелю і таблеткам.

Це ліки. З міркувань безпеки використовуйте його відповідно до інструкції, що додається до упаковки. Не перевищуйте максимальну дозу препарату. Якщо ви сумніваєтеся, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом.


Добавить комментарий