Що таке палетні стелажі і яку функцію вони виконують на складі?

Главная, Совет

Кожна компанія, яка виконує складські завдання, повинна бути оснащена ефективними палетними стелажами.

Компанія “Фортіс строй” пропонуємо комплексні стелажі для зберігання піддонів, адаптовані до різноманітних потреб клієнтів. Якщо ви бажаєте зберігати різні товари на євро та індустріальних піддонах на одному складі, палетні стелажі – ідеальне рішення для. Вони не створюють жодних проблем під час встановлення, а весь процес відбувається швидко та легко. Металеві палетні стелажі дуже універсальні. Завдяки доступу до різноманітних аксесуарів будь-який товар можна розмістити на різній висоті, що істотно полегшує контроль за складом.

РОЛЬ ПАЛЕТНИХ СТЕЛАЖІВ НА СКЛАДІ

Ви можете зменшити хаос, максимізувати складський простір і підвищити продуктивність співробітників, інвестувавши в систему стелажів для піддонів. Ці системи можуть вирішити низку проблем зі зберіганням на вашому складі, зокрема:

 • Організація піддонів, підйом і зняття їх з підлоги
 • Максимальне збільшення наявної складської площі
 • Спрощення завантаження та збирання піддонів або ящиків
 • Підвищення ефективності роботи співробітників і автоматизація деяких робіт, необхідних для зберігання та вилучення піддонів
 • Палетні стелажі різних типів

Є дві системи на вибір, коли мова йде про палетні стелажі: одинарні та подвійні. Вибір типу палетної стелажної системи залежить від індивідуальних потреб користувача. Найбільш часто вибирають палетні стелажі з широким проходом. Ви також можете вибрати палетні стелажі з великим об’ємом зберігання, які відрізняються вузькими проходами та максимальним використанням простору для зберігання. Ви можете легко пристосувати палетні стелажі до типу товарів, що зберігаються, як за висотою, так і за вагою.

Якщо ви виберете одинарні палетні стелажі, ви без проблем зможете зберігати товари різної висоти, але вони повинні займати однакову площу. Вони зберігаються на двох одинарних балках. У подвійних системах на поздовжніх балках можна розмістити кілька виробів. На сайті  fortisstroy.com.ua ви можете підібрати палетні складські стелажі відповідно до ваших потреб.

Які бувають види складських стелажів?

При виборі стелажа для складу слід враховувати габарити вантажів, які будуть там зберігатися. Виходячи з цього аспекту, можна виділити наступні типи полиць:

 • стелажі – використовуються для зберігання товарів, упакованих окремо, разом або для транспортування,
 • палетні – призначені для зберігання вантажів, розміщених на піддонах,
 • консольні – призначені для зберігання довгих елементів.

ПЕРЕВАГИ ПАЛЕТНИХ СТЕЛАЖІВ

Палетні стелажі використовують переваги вертикального простору у вашому закладі, дозволяючи зберігати більше продуктів і матеріалів, не збільшуючи горизонтальну площу. Загалом кажучи, це перевага будівництва чогось на зразок хмарочоса замість звичайної будівлі (Перевірте також: складські пірси ).

Отже, до переваг палетних стелажів можна віднести:

 • Економте гроші, знизивши вартість замовлення
 • Вони максимізують використання простору, використовуючи вертикальний простір
 • Вони стежать за порядком
 • Вони допомагають запобігти пошкодженню продуктів на землі від шкідників, вологи, ударів тощо.
 • Вони дозволяють швидше та легше діставати піддони
 • Вони прості в обслуговуванні та обслуговуванні, а в їх корпусі є можливість обслуговувати стелажі та швидко ремонтувати стелажі.

ЯК ВИБРАТИ НАЙКРАЩИЙ ТИП ПАЛЕТНИХ СТЕЛАЖІВ?

Стелажі для зберігання піддонів можуть сильно відрізнятися за характеристиками, застосуванням і конфігураціями. Обладнання палетного складу також має вирішальне значення . Немає двох абсолютно однакових стелажних систем, і одна система, яка була розроблена для подібної будівельної конструкції або схожого типу продукту, може бути не найкращою конструкцією для вашого об’єкта.

Вибираючи найкращий тип складської стелажної системи для вашого бізнесу, ви повинні враховувати наступні фактори, щоб максимізувати ефективність, оптимізувати процеси та отримати максимальну віддачу від ваших грошей:

 1. Бюджет
 2. Кожен тип палетних стелажів відрізняється ціною
 3. Поверхня
 4. Скільки місця у вашому залі? Деякі системи стелажів займають більше місця, ніж інші. Чи дозволяє висота залу спорудити високі складські стелажі ?
 5. Транспортно-розвантажувальне обладнання
 6. Для деяких типів палетних стелажів потрібне спеціальне обладнання для обробки матеріалів. Наприклад, щоб бути сумісними зі стійками для під’їзду/в’їзду, навантажувачам потрібна спеціальна верхня кришка
 7. Місткість. Якщо ви плануєте працювати з великою різноманітністю матеріалів і продуктів, ваші стелажі повинні вмістити їх.

Управління поставками

Як ми бачили, деякі палетні стелажі краще підходять для систем управління запасами FIFO. Який би спосіб ви не вибрали, вам потрібно переконатися, що ваш стелаж піддонів може його вмістити.


Добавить комментарий