Що таке професійна гігієна ротової порожнини і для чого вона потрібна?

Главная, Совет

Професійне чищення зубів є необхідним для забезпечення здорової емалі та уникнення проблем із яснами.

Насправді процесу чищення зубів щіткою та зубною ниткою недостатньо, щоб запобігти утворенню зубного нальоту та каменю.

Що таке професійна чистка зубів?

Під цим терміном ми маємо на увазі практику видалення нальоту та зубного каменю із зубів, щоб зберегти емаль і ясна здоровими. Щоб уникнути небезпечних рецидивів, які можуть призвести до карієсу та інших захворювань, таких як пародонтит, таке лікування повинна проводити лише  спеціалізована стоматологія .

Професійна чистка зубів може включати один або кілька сеансів лікування в залежності від діагнозу, який поставив стоматолог у вашій ситуації. Загалом це триває від 30 до 60 хвилин.

Гігієна зубів має як лікувальну, так і профілактичну мету.

Лікування: у випадку пародонтиту, який, на жаль, вражає більшість дорослого населення Італії, видалення відкладень зубного каменю як над яснами, так і нижче, вздовж коренів зубів, є важливим. По суті, таким чином усувається основне джерело інфекції. У цих випадках до звичайного сеансу гігієни зубів додається вишкрібання і згладжування зубних коренів.
Запобігання: видалення зубного каменю усуває основну причину запалення ясен – гінгівіт. Якщо її не лікувати, вона швидко стає піореєю та призводить до втрати зубів.

Чи боляче чистити зуби?

Відповідь на це питання може відрізнятися від пацієнта до пацієнта, але в цілому було б неправильно сказати, що це болюча операція.

Якщо пацієнт регулярно проводить професійні сеанси гігієни порожнини рота, то це не буде тривалим і особливо неприємним, оскільки на зубах не буде надмірного накопичення зубного нальоту та каменю.

Навпаки, якщо пацієнт не бажає проходити сеанси професійної гігієни ротової порожнини, операції з чищення зубів можуть бути дратівливими та тривалими порівняно із середніми показниками. Відсутність, недостатня або неправильна гігієна порожнини рота вдома, а також відсутність регулярних сеансів очищення зубів є звичками, які неминуче призводять до більш помітного накопичення зубного каменю з наступним болем, набряком і кровотечею з ясен незалежно від втручання професійного гігієніста порожнини рота. . У цих випадках стоматолог-гігієніст, безсумнівно, зіткнеться з більшими труднощами при видаленні зубного каменю, іноді доводиться опускатися навіть нижче ясенної борозни.

Як часто слід проводити гігієну зубів?

Чистити зуби вдома слід в середньому 3 рази на день, після кожного прийому їжі. Принаймні кожні 6 місяців бажано відвідувати стоматолога для професійного чищення зубів або видалення нальоту. І щоб не забувати про такий важливий прийом, варто записатись до спеціаліста завчасно і зробити це можна на сайті https://mazur.dental/cziny/ онлайн.

Переваги професійної гігієни зубів

  • Наліт і зубний камінь повністю видаляються не тільки на поверхні зубів, але також між зубами та під яснами
  • Очищення запобігає утворенню карієсу, пародонтиту (піореї), гінгівіту, пульпіту
  • Робить зуби блискучими
  • Відбілює жовті зуби та усуває плями
  • Протидіє запаленню ясен
  • Зменшує гіперчутливість дентину
  • Зміцнює і зміцнює зуби
  • Запобігає утворенню відірваних ясен
  • Запобігає передчасній втраті зубів
  • Це ефективний засіб від неприємного запаху з рота

Чистка і догляд за зубами після професійної чистки зубів.

Після процедури гігієніст знаходять час, щоб зрозуміти, як пацієнт піклується про  гігієну порожнини рота вдома, і щоразу надають поради та інструкції, щоб покращити свої звички. Використання зубної щітки, зубної пасти та зубної нитки завжди має принципове значення. Крім того, правильний спосіб життя, що виключає зловживання алкоголем і куріння, безумовно, дозволяє з часом зберегти красиву і здорову посмішку.

 


Добавить комментарий