Силіконові форми для тортів, як ними користуватися, чистити і де купити?

Главная, Кулинария

Чому варто купити силіконові форми для тортів?

Силіконові форми для випічки існують на нашому ринку вже кілька років, але тільки зараз вони переживають справжній ренесанс. Це пов’язано зі світовими тенденціями, які мають місце особливо в кондитерській справі. Традиційне випікання тортів на деках і в металевих формах в сучасній гастрономії замінюється силіконовими формами, які дають більше можливостей для кондитерської творчості.

Силіконові форми характеризуються дуже високою гнучкістю як самого матеріалу, так і дизайну. Їх великою перевагою також є стійкість до високих температур. Професійні форми можна використовувати в діапазоні від -60 °C до + 230 °C

Виробники професійних форм наприклад, silicone.kiev.ua перевершують один одного у створенні все нових і нових дизайнів для однопорційних тортів і мусових тортів. 

Підсумовуючи, важко знайти причину, щоб утриматися від покупки. Переваги силіконових форм можна назвати за багатьма пунктами, ми зупинимося на найважливіших з них:

  • Використовуйте як для випічки, так і для заморожування (дуже хороші властивості тепло- та холодопровідності)
  • Антипригарне покриття, легко миється
  • Гнучкість матеріалу, що забезпечує легке видалення кінцевого продукту, що дає можливість створювати дуже цікаві форми і форми десертів. Форму здебільшого можна вивернути навиворіт і в інші сторони.
  • Легке та зручне зберігання
  • Можна мити в посудомийній машині
  • Нейтральність для здоров’я та їжі
  • Довговічність роками

Види силіконових форм

Силіконові форми найчастіше використовують для тортів і десертів на основі мусу. Завдяки своїм властивостям їх можна використовувати для випікання тортів у духовці , а також для заморожування десертів при дуже низьких температурах.

Силіконові форми, представлені на ринку, це перш за все форми для тортів і тістечок (а також витончених руладів), форми для маленьких десертів, т.зв. монопорції, форми для партій (з їх допомогою ви будете готувати, наприклад, фруктові желейні зерна, які після концентрації викладатимете в центр форми на етапі створення цукерок). 

Де купити силіконові форми?

Силіконові форми можна легко придбати практично у всіх супермаркетах в розділі Кухонні аксесуари. Проте професійні форми, призначені для частого використання, доступні в спеціалізованих магазинах. Як правило, вони трохи дорожчі, але, безперечно, виготовлені за найвищими стандартами якості.

Багато форм мають оригінальні форми, розроблені експертами світового рівня, які також є практиками.

Дуже зручну форму покупки пропонує інтернет-магазин https://silicone.kiev.ua. На їхньому сайті
можна знайти практично всі найновіші моделі.

Чи безпечні силіконові форми?

Силіконові форми виготовлені з перевірених, якісних матеріалів безпечні для здоров’я. Стійкі до екстремально низьких і високих температур, вони не виділяють шкідливих речовин під час запікання чи заморожування. Сам силікон не токсичний і не викликає алергічних реакцій.

 


Добавить комментарий