Сивина – новий тренд. Тільки подивіться на роботи цього майстра

Главная, Красота

Навіщо фарбуватися, коли це так красиво?

Три роки тому в каліфорнійський салон колориста Джека Мартіна звернулася клієнтка. Вона розповіла, що багато років поспіль фарбувала сиве волосся в каштановий в домашніх умовах кожні 3-4 тижні, але тепер вийшла на пенсію, стала проводити більше часу на природі та не хоче витрачати стільки часу на фарбування. “Ви можете мені допомогти?” – запитала жінка.

Мартін погодився. Вони зійшлися на тому, що їй варто пофарбувати волосся в срібний колір, який додасть її натуральному сивого кольору більше лиску, але при цьому позбавить її від необхідності регулярно підфарбовуватися.

Жінка була в захваті від результату. Мартін опублікував фото її перетворення в інстаграмі, але останнім часом знімок знову стали обговорювати, і не дарма: він — справжній майстер по сивім і срібним волоссям.

«Клієнтки з натуральними сивим волоссям ходять до мене 2-3 рази на рік, а не кожні кілька тижнів», – говорить Мартін.

Це дуже зручно і дозволяє не відмовлятися від природної сивини.

Одна фарбування зазвичай займає близько 10 годин. Мартін говорить, що спочатку використовує змивку, щоб видалити всі сліди штучної фарби. Потім, не чіпаючи сиві коріння, він вибілює інші волосся, щоб підготувати їх до нового срібному кольору.

Далі — і це найважливіше — він підбирає новий колір на основі природного сивого відтінку. Він просить клієнток приходити з відрослими на 8-10 см природним корінням, щоб можна було побачити натуральний колір волосся. Потім він відтворює колірний малюнок на всій голові.

 


Добавить комментарий