СКИНУТИ «ГОРМОНАЛЬНУ» ВАГУ: 3 ДІЄВІ СТРАТЕГІЇ

Главная, Совет

Чи відомо Вам, що жорсткі дієти і певні типи вправ насправді змушують відкладатись жир з підвищеною швидкістю?

Можливо, невдалі спроби надати фігурі стрункість є наслідком гормональних порушень, оскільки саме гормони регулюють спалювання жиру на клітинному рівні. Тому, якщо контролювати повідомлення і вплив певних гормонів, можна зупинити і повернути назад процес накопичення жиру.

Які порушення призводять до набору гормональної ваги?

Гормони – це крихітні хімічні вісники, контролюючі наш апетит які стимулюють (або пригнічують) метаболізм. Саме вони вирішують, накопичувати або спалювати жир.

Запам’ятайте:

  • Якщо в організмі високий рівень інсуліну, жир буде відкладатися.
  • Якщо в організмі високий рівень кортизолу, жир буде відкладатися.
  • Якщо в організмі низький рівень трийодтироніну (Т3), жир буде відкладатися.
  • Гормони, ніби перемикачі, реагують на продукти, які Ви поглинаєте, Ваші звички та вправи, якими Ви займаєтеся або не займаєтеся. Дане твердження справедливо як для жінок, так і для чоловіків.
  • Дослідники встановили, що жирові клітини у жінок в 9 разів більш «вперті», ніж у чоловіків. Саме тому жінкам важче позбутися від непотрібної гормонального ваги, ніж чоловікам.

3 дієві стратегії, які допоможуть скинути гормональну вагу

Жорсткі дієти і інтенсивні вправи не потрібні для позбавлення від гормонального ваги. Ваше завдання буде полягати в активації жироспалюючих і придушенні накопичуючих жир гормонів. Саме таким способом Вам вдасться позбавити клітини від жиру, який затишно розташувався на животі, стегнах і руках.

Далі ми розглянемо три основні кроки, які допоможуть скинути гормональну вагу:

уникнення помилок в комбінуванні продуктів;

вибір правильних вправ;

режим харчування для позбавлення від гормональної ваги.

Щоб скинути гормональну вагу, не робіть помилку, комбінуючи продукти

Як Ви уявляєте собі здоровий прийом їжі? Що потрібно їсти, щоб підштовхнути до дії потужні жирозпалюючі гормони?

В ході дослідження тривалістю 24 тижні, результати якого опубліковані в виданні Annals of Internal Medicine, було встановлено, що низковуглеводний режим харчування прискорює втрату ваги, знижує рівень тригліцеридів в сироватці крові та підвищує рівень холестерину ліпопротеїнів високої щільності більше, ніж низькожирова дієта. Інше дослідження показало, що скорочення кількості вживаних вуглеводів дозволяє втратити в 2,2 рази більше ваги, ніж мінімізація вживання жирів.

Тому краще зробити вибір на користь низьковуглеводного харчування, не відмовляючись від жирів. Коли Ви переведете клітини в режим спалювання жиру, Ви помітите, що зайва вага покидає Вас – це буде видно і на вагах, і в дзеркалі.

Не всі види вправ дозволяють позбутися від гормонального ваги

Про користь і важливість кардіотренувань для здоров’я говорять і фітнес-тренери, і лікарі. І вони справді корисні. Однак Ви здивуєтеся, дізнавшись, що саме цей тип вправ не тільки не сприяє спалюванню жиру, а й призводить до підвищення рівня стресових гормонів, особливо кортизолу.

А метаболічні силові тренування пригнічують гормон набору ваги (кортизол). Дослідження показують, що тривалі тренування приносять більше шкоди, ніж користі, особливо при наявності діабету, метаболічного синдрому та гіпотиреозу.

Зробіть вибір на користь меаболічного тренування, щоб позбутися від гормональної ваги швидше і ефективніше.

Якщо замінити тривале кардиотренування 20-хвилинною високоінтенсивної метаболічної, Ви зможете активувати 3 основних жирозпалюючих гормонів і забезпечите зростання метаболічно активної тканини.

Не всяка дієта хороша для позбавлення від гормонального ваги

З одного боку, припущення про те, що вживання жиру призводить до його накопичення, логічно, з іншого – абсолютно невірно. Щоб отримувати достатню кількість енергії для вправ, щоденної діяльності і метаболічних процесів, у Вас є два варіанти – вуглеводи або жири.

Саме ці макронутриенты дають Вам енергію. Навіть коли Ви їсте білкову їжу, організм в процесі глюконеогенезу перетворює надлишок амінокислот в глюкозу (вуглевод).

Тому низькожирова дієта призведе до того, що Вам доведеться їсти багато вуглеводів для отримання енергії, що тягне за собою набір ваги і стійкість до інсуліну, або організм буде використовувати білки для отримання енергії, що призводить до втрати м’язової маси і уповільнення метаболізму.

Дослідження показують, що скорочення кількості вуглеводів в раціоні та їх заміщення жирами призводить до придушення гормонів, які сприяють відкладенню жиру. Тому вживання правильних вуглеводів, жирів і білків в збалансованих кількостях допоможе позбутися від гормональної ваги.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що позбутися від гормонального ваги реально. Головне – підходити до харчування і вправ з розумом!

Читайте також:

Чому не можу схуднути: три помилки

Ефективне схуднення за тиждень на 5 кг: вправи і дієти

Він схуд на 100 кг без дієт за допомогою 7 правил, які вивів самостійно

Джерело


Добавить комментарий