Спотворять фігуру: топ-7 суконь, які вийшли з моди у 2023 році

Главная, Мода

Сукня здається універсальною річчю, яка підійде під будь-яку фігуру та для будь-якого випадку. Але це не так. Стилісти показали сім образів, які вийшли з моди та здатні спотворити навіть найкрасивішу фігуру.

Сукні, які вийшли з моди у 2023 році

Тонкі трикотажні сукні повторюють кожен вигин тіла та акцентують на недоліках, а якщо фігура ідеальна, то помітно здешевлять образ. Найкраще обрати на зміну вбрання із щільного трикотажу і не в обліпку, а по тілу.

Сукня з об’ємними фактурними плечима у стилі 80-х постійно повертаються до моди. Але носити одяг з такими деталями точно не рекомендується дівчатам невисокого зросту або тим, хто має широкі плечі та вузькі стегна. Такі сукні розширюють верхню частину тулуба, а на стегнах зазвичай облягають, не на краще змінюючи пропорції фігури.

Сукні з пишними рукавами так само, як і з фактурними плечима, порушують пропорції фігури та роблять верхню частину об’ємною.

Оксамитові сукні через матеріал здатні зробити жінку візуально товщею, додавши зайві сантиметри на талії та стегнах.

Дівчатам з неідеальною фігурою та високим зростом краще відмовитися від суконь із високою горловиною. Витягнути силует і візуально зробити худішою можна лише за допомогою V-подібного вирізу.

Сукні з великим принтом також здатні візуально додати зайву вагу. Малюнок важливо підбирати за своїм типом – формою обличчя, розміром очей, носа та рота. А щоб не зробити помилку, найкраще обирати класичний принт або  однотонне вбрання.

Сукня-футболка із тонкого трикотажу дуже нагадує запрану футболку бойфренда. У такому образі у звичайної дівчини з немодельними даними ноги здаватимуться ще коротшими, оскільки всі вигини фігури сховані під вільним вбранням.

источник


Добавить комментарий