Стоматологічні вініри: що це таке і для чого потрібні

Главная, Совет

З віком зуби можуть частково втрачати білизну і блиск.

Але це не означає, що потрібно відмовлятися від здорової і яскравою усмішки: технології розробили малоінвазивні методи, що дозволяють нейтралізувати вплив часу навіть в стоматологічній сфері. Це керамічні пластини, які накладаються на зуби з метою поліпшення їх зовнішнього вигляду. І досить суттєвою перевагою є те, що ви можете поліпшити свої зуби в досить короткий час. Щоб переконатися в цьому зайдіть на сайт https://familia.ua/ua/protezirovanie, і запишіться на зустріч до стоматолога ортопеда. Давайте докладніше розберемося, що це таке, які переваги і витрати, пов’язані з таким втручанням.

Що таке зубні вініри? Чому вони використовуються?

Стоматологічні вініри – це керамічні оболонки, які накладаються на зовнішню поверхню зуба для поліпшення естетики вашої посмішки. Таким чином, дефекти форми, кольору або положення зубів ховаються завдяки вінірам, які можна розглядати як справжні протези. Це тонкі пластинки, закріплені на поверхні зубів, що мають дефекти.

Стоматологічні вініри на криві зуби

Зазвичай зубні вініри накладаються, щоб приховати дефекти, присутні на зубах, щоб отримати посмішку без дефектів. Кераміка також застосовується при наявності кривих зубів і може бути використана насамперед через переваги, які вона може принести при жуванні.

Але як застосовуються зубні вініри?

Спочатку вам потрібно спланувати установку, яка зазвичай виконується за кілька сеансів стоматологом, обраним для даного завдання.

– На першому сеансі стоматолог обробляє зуб, вимірює відбиток і вибирає колір, відповідний для зубів. Для початку потрібно видалити порцію емалі, щоб вінір закріпився на зубі. Операція може проводитися під місцевою анестезією або без анестезії. Потім знімається зліпок, і виходить винір потрібного розміру. Нарешті, лікар підбирає колір, який найкраще підходить конкретним зубним рядам пацієнта.

– У наступних сеансах проводяться естетичні тести і на зуб накладається естетичний винир. Якщо вінір підходить для зубів пацієнта, його цементують, ізолюючи уражений зуб. Потім зуб обробляють плавиковою кислотою і покривають адгезивом, який забезпечує кращу адгезію виніра до емалі.

Кераміка, фарфор або композит? Ось основні види зубних вінірів.

Стоматологічні вініри не всі однакові. Вони бувають різної товщини, виготовлені з певних матеріалів і створені відповідно до типу проблеми, з якою необхідно втрутитися. Матеріали зазвичай керамічні та порцелянові, завдяки силі опори, яку вони можуть запропонувати. Кожен вінір виготовляється за розміром зуба, і горе йому.

Як довго в середньому тримаються вініри?

У більшості випадків три взаємно узгоджуються фактори сприяють визначенню терміну служби зубних вінірів: навички стоматолога, якість використовуваних матеріалів і турбота про техобслуговування, яке пацієнт завжди повинен виконувати. Якщо всі три деталі узгоджуються один з одним, зубні вініри можуть залишатися на місці понад 10 років.

Чи є альтернативи зубним вінірами?

Замість використання вінірів ви можете також розглянути можливість відбілювання і композитних реставрацій. У яких випадках це можна використовувати? Зазвичай в залежності від умов зносу зубів. Слід пам’ятати, що відбілювання триває недовго, навіть якщо воно не вимагає інвазивного втручання, як у випадку зубних вінірів.


Добавить комментарий