Стрижки для круглого обличчя

Главная, Красота, Стрижки

Огляд стрижок для круглого обличчя: на різну довжину волосся з чубчиком або без неї.

Будь-яка стрижка, навіть наймодніша і найпрогресивніша, залежить не тільки від модних тенденцій, переваг клієнта чи майстерності перукаря, а й від деяких інших факторів. Найбільш значущий їх – це тип особи.

Якщо стрижка виконана без урахування цього показника, то часто вона виглядає безглуздо і зовсім не йде клієнту. Така людина, безумовно, буде розчарована і більше ніколи не відвідає майстра. Втім, і самому клієнту, перед тим як вирушити до перукарні, не завадило б вивчити це питання, щоб не давати майстру нездійсненних завдань та спрямовувати його думки. Стрижки для круглого обличчя , напевно, найскладніше завдання, тому що варто враховувати чимало особливостей і дотримуватися певних правил. На жаль, дівчатам та жінкам з таким типом обличчям йдуть далеко не всі стрижки і тому потрібно знати, як зробити єдиний правильний вибір.

Загальні рекомендації щодо вибору стрижки для круглого обличчя

Перш ніж перейти до детальнішого «розбору польотів», ми вирішили дати загальні рекомендації та розповісти, чого саме потрібно уникати дівчат з круглим обличчям.

Головне завдання стрижки для круглого обличчя – візуально витягнути його та наблизити до форми овал. Стрижка має бути спрямована саме на те, тому слід уникати стрижок та деталей, які лише підкреслять форму обличчя, а саме:

• уникати рівної об’ємної чубчика;

• уникати стрижок, що вимагають виконання прямого проділу посередині;

• відмовитися від дрібних кучериків та перманента;

• не вибирати стрижки, які передбачають додатковий об’єм біля вух та прислухатися до рекомендацій майстра, якщо ви йому довіряєте.

Що підійде дівчатам із круглим обличчям?

• Вертикальні лінії в зачісці, які повинні трохи прикривати щоки та вилиці

• Асиметрія. Це стосується як стрижки в цілому, так і чубчика. Будь-які види асиметричних чубчик підійдуть кругловидим.

• Легкі кучері та хвилі нижче рівня підборіддя. Не робіть кучері від коріння, тому що візуально це тільки підкреслить форму обличчя.

• Об’єм на маківці або потилиці. Легке начісування візуально витягне голову, наблизивши її до овальної форми.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то стрижка зможе не лише трохи змінити овал обличчя візуально, а й підкреслити сильні сторони та зробити правильні акценти.

Яку чубчик вибрати жінкам та дівчатам із круглим обличчям?

Чубчик – це дуже важлива частина будь-якого образу. Варто зауважити, що є люди, яким чубок не йде зовсім. Всім іншим просто варто ретельно вибирати чубок, який підійде до стрижки та образу в цілому. Жінкам з круглим обличчям, вибираючи чубок, варто керуватися такими правилами:

1. Категорично при цьому типі особи не підходять густі прямі чубчики. Така чубчик зробить обличчя ще круглішим і підкреслить всі недоліки. Тому варто утриматися від такого вибору, навіть якщо на цьому наполягає майстер або стрижка передбачає саме такий варіант. За наявності фантазії завжди можна підібрати інший, більш підходящий варіант.

2. Добре підходять круглолицьим красуням всі види скошених чубчиків, які можуть плавно переходити в основну шевелюру або не складати з нею єдиного ансамблю. Відмінне рішення – чубчик пікабу, який закриває одне око. Всупереч поширеній думці, косі чубчики підходять зовсім не тільки для прямих зачісок, але можуть стати частиною стрижок, що в’ються, і можуть вимагати укладання, якщо волосся не в’ється від природи.

3. Круглій особі відмінно імпонують чубчики каскадні або асиметричні. Симетричних ліній, навпаки, рекомендується уникати, оскільки вони лише підкреслять недоліки.

Є ще один важливий нюанс.

Вибираючи довжину та форму чубчика, не забудьте звернути увагу на таку деталь як брови. Чубчик може значно змінити багато показників: густоту брів, їх колір, форму і т.д. Деякі чубчика прикривають брови, що може стати хорошим рішенням, якщо їх форма або інші параметри бажають кращого.

Короткі стрижки для круглого обличчя: які підійдуть, а які ні

Існує думка, що дівчатам та жінкам з таким типом обличчя не імпонують короткі стрижки. Цей міф немає нічого спільного з реальністю. Насправді дівчина з круглим обличчям, вибираючи стрижку, повинна подумати про те, що короткі стрижки та експерименти з довгою підходять багатьом і надають особливого шарму та елегантності.

Втім, справді не всі короткі стрижки підійдуть круглолицьим красуням. Варто віддати перевагу стрижкам, які мають довжину трохи нижче підборіддя. Така стрижка завжди зможе приховати від сторонніх очей усі «округлості» та зайві деталі.

Крім того, фахівці рекомендують віддати перевагу рваним, каскадним і трохи недбалим варіантам. Будь-яка стрижка, з косою чубчиком і пасмами, що спадають на обличчя, зможе доповнити образ новими акцентами і дозволить візуально подовжити овал обличчя.

Отже, можна зробити висновок, що якщо йдеться про стрижки для круглої особи, то свою перевагу слід надати таким варіантам як:

1. Боб
2. Асиметричний боб
3. Боб-каре
4. Піксі

Радимо звернути особливу увагу на стрижку піксі, така зачіска для круглої особи має масу варіацій та переваг, наприклад, якщо зробити недбалу рвану стрижку піксі, то це дасть вам необхідний об’єм волосся зверху. Але не робіть таку стрижку “плоскою”, вона не повинна обтікати голову, інакше це тільки підкреслить округлість.

Цей список повинен лише зорієнтувати вас у бік думки, але зовсім не є повним або обов’язковим до виконання. Ви можете, дотримуючись загальних рекомендацій, змінити будь-яку зачіску або стрижку таким чином, щоб вона підкреслювала всі ваші переваги.


Стрижки на середню довжину

Середня довжина волосся – чи не найкраще рішення для тих, хто має округлі форми та овал обличчя. Об’ємні стрижки на середній довжині для круглолицьих жінок стануть чудовим рішенням ще й у тому випадку, якщо ви маєте пишними формами. Така стрижка надасть образу зухвалості, сміливості і розкутості, чого так не вистачає часом жінкам, які мають нестандартну фігуру.

Які стрижки середньої довжини ідеально підійдуть для круглого обличчя? Фаворитами серед них можуть стати такі:

1. Каскадні стрижки з різною довжиною пасм . Краще, якщо найкоротші пасма при виконанні цього виду стрижки будуть приблизно на рівні вилиць. Така стрижка, крім іншого, додасть додатковий об’єм, що дуже актуально, якщо у вас не надто густе волосся.

2. Боб чи каре з подовженням. Така стрижка передбачає, що передні пасма будуть значно довшими за інших. Передні пасма при цьому можуть бути виконані асиметрично або у формі рваних пасм, які спадатимуть на щоки і вилиці, тим самим візуально витягуючи овал обличчя. Що, власне, і потрібно.

Подовжений боб чудово підійде для круглого обличчя та тонкого волосся, також із таким типом волосся можна вибрати асиметричний боб. Довгі пасма у обличчя чудово приховують об’єм, і форма обличчя візуально виглядає зовсім не круглою і тому фото підтвердження.

Чого варто уникати?

Найголовніший ворог круглолицьих красунь – це дрібні кучерики. Утримайтеся від такого перманенту. Якщо вам, з тих чи інших причин припали не до смаку пряме і гладке волосся, то ви можете віддати перевагу великим кучерям.

Довге волосся – варіанти стрижок та укладання для круглого обличчя.

Власницям довгого волосся, як правило, підходять всі вищеперелічені рекомендації, які є загальними. Слід уникати прямих ліній, горизонтального фарбування, дрібних кучерів, прямих чубок та інших дрібниць, які візуально тільки зроблять обличчя ще ширшим.

Відмінно підійдуть такі стрижки як:

1. Каскад. На довгому волоссі надає об’єм біля коріння і на маківці, що й було нам потрібно. Відмінний варіант при середній та досить великій довжині волосся.

2. Лісеня. Дана стрижка відрізняється тим, що вистригають, в основному, волосся, нижче за овал обличчя, не чіпаючи всю решту шевелюри. Така драбинка теж дуже непогано ховає щічки.

Довге волосся для круглої особи безпрограшний варіант, тому можна відмовитися від стрижки і просто доглядати волосся і періодично підстригати кінчики для рівного і охайного зрізу. Довгий пасма у обличчя витягують його і крадуть непотрібну округлість.

Плавні хвилі або недбалі локони на довгому волоссі чудовий варіант зачіски для круглого обличчя.

Так чи інакше, ще один важливий фактор при виборі стрижки для круглої особи – це ваші особисті уподобання. Якщо стрижка вам не подобатиметься, то і задоволення новий образ вам не принесе.

Стрижки та укладання для круглого обличчя на прикладі знаменитостей

Багато зір Голлівуду є володарками круглої форми обличчя, на їх прикладі можна легко зрозуміти як саме правильно підкреслити свою красу.

Одна з найвідоміших власниць круглої особи – Кірстен Данст. Актриса правильно розставляє акценти в зачісці, дотримується правила асиметрії. Вона віддає перевагу проділу збоку – це дозволяє витягнути обличчя. Також, зазначимо, що Кірстен вибирає косу чубок на один бік, що теж дуже підходить для такої форми обличчя.

Проте актриса мала й не дуже вдалі образи, наприклад, чубчик на дві сторони і проділ посередині зорово тільки підкреслили форму обличчя і додали кілька кілограм. Кудрі в районі вух також не підходять для круглолицьих дівчат.

Ще одна яскрава представниця круглої особи – Селена Гомес. Дівчина має ще й об’ємну шевелюру, розглянемо на прикладах, які варіанти стрижок найбільше підходять їй.

Ні – стрижка каре із завитими кучерями. Такий варіант укладання робить обличчя ще круглішим, не рятує навіть косий проділ. Кучері допустимі з більш довгим волоссям.
Так – стрижка боб з подовженим пасмами біля скронь. У цьому варіанті не заважає навіть рівний проділ посередині. Навпаки, він робить обличчя зорово вже, оскільки локони біля скронь закривають частину обличчя та щічки

Ні – гладкий хвіст з рівним проділом.
Так – високі хвіст з об’ємною маківкою, а також подовжена чубчик, розділений на дві частини.

Ні – Стрижка каре із округленими лініями на рівні підборіддя.
Так – стрижка подовжене каре з косим проділом і недбалими кучерями.

Так – довге волосся з рівним або косим проділом.

Дотримуючись загальних рекомендацій, які ми дали нашим читачам у цій статті, можна будь-яку зачіску або стрижку зробити відповідною для вашого овалу обличчя. Не бійтеся експериментувати і не орієнтуйтеся на думку оточуючих, оскільки вона завжди суб’єктивна.

Відео – підбираємо стрижку до круглого обличчя

ІДЕАЛЬНІ СТРІЖКИ ДЛЯ ШИРОКОГО (круглого, квадратного) ОСОБИ

На Сході «лунолиця красуня» – це найшикарніший комплімент, оскільки дівчата з круглою формою обличчя вважаються першими красунями.

Головне – це ваше сприйняття себе, а решта – тонкощі та деталі.


Добавить комментарий