Стрижки на короткие волосы. Тенденции в стрижках на этот год с фото

Главная, Красота

Цього року модні дизайнери співають дифірамби коротким стрижкам жіночим.

Незважаючи на те, що багато дівчат їх не люблять і вважають неженственними, у двох майбутніх сезонах вони будуть дуже популярні та затребувані. Сперечатись про те, наскільки вони красиві чи ні, ми не будемо, просто позначимо нові hair-тенденції та подивимося, які стрижки для короткого волосся взагалі існують. Також за допомогою відео-уроків та засобів для стайлінгу навчимося робити різні варіанти укладання на коротке волосся. Адже завдяки стильному укладанню можна кардинально змінити свій образ, не вдаючись до допомоги стилістів. Ну і насамкінець подивимося фото з модним фарбуванням короткого волосся.

Тенденції у стрижках цього року з фото

Колись модна стрижка боб цього року віддає почесне перше місце стрижці піксі. Причому варіант стрижки писки може бути будь-який: від дуже короткої під хлопчика до асиметричної з подовженою чубчиком. У моді залишиться каре, але із прямими чіткими лініями.

Взагалі деяка геометрія у стрижках лише вітатиметься. З’являються незвичайні форми у стрижках, наприклад, “сходинки”, всілякі вистриги, надання обсягу за допомогою незвичайного колорування і т.д. В арсеналі майстра тепер не лише ножиці, а й машинка.

Також в моді будуть короткі стрижки на кучеряве волосся або легка хімія на короткому волоссі. Ці зачіски нагадують 80-ті роки в Росії, коли хімічна завивка була на вершині популярності. Повертається в моду стрижка “шапочка” або під горщик. І, звичайно ж, вітаються всілякі експерименти із укладанням. Головне вибрати стрижку, яка вам підійде. Якщо у вас “правильні” риси обличчя, ви можете зупинитися на будь-якій стрижці.

Дівчатам з круглим або прямокутним обличчям краще вибирати зачіски з подовженими передніми пасмами, що злегка обрамляють обличчя. Дівчатам з трикутною формою обличчя більше підійдуть асиметричні стрижки і укладання волосся на коротке волосся легкими хвилями. Головне не вистригати пряму чубчик, який буде дуже популярний у наступному сезоні, краще зупинитися на стрижках без чубчика або з подовженою чубчиком на один бік. Орієнтуватися вам потрібно на стиль Різ Уїзерспун. У цьому будуть популярні ультракороткі стрижки, як у Демі Мур у знаменитому фільмі солдатів Джейн. Але вони йдуть далеко не всім, і не кожна дівчина наважиться так підстригтися. Вообщем у моді сміливі експерименти із зовнішністю.

Якщо ви не знаєте яку стрижку для себе вибрати, подивіться приклади найрізноманітніших стрижок на коротке волосся, яке опубліковано нижче.

Модне коротке каре

Стрижка пикси на короткие волосы, фото

Модные стрижки на короткие волосы

Модные стрижки на короткие волосы

Виды стрижек на короткие волосы с названием
Начнем с фаворита предстоящего сезона – популярной стрижки пикси.

Стильная пикси

Она идет многим. Ее делают и молодые девушки, и женщины за 40 лет. Весь секрет в универсальности. Укладок существует великое разнообразие, форму тоже можно “подогнать” под тип лица. Пикси достаточно объемная и в тоже время аккуратная стрижка. Вообщем достоинств много. Самой популярной среди молодежи является стрижка на короткие волосы с длинной челкой, которую можно красиво укладывать волнами либо создавать более “бунтарский” стиль, укладывая ее наверх в виде ирокеза. Чтобы сделать вечерний вариант модной прически, челку можно заплести в косу, либо уложить, используя технику создания “холодной” волны.

Смотрите самые модные и красивые варианты этой стрижки и ее укладки в фото подборке.

Классическая короткая стрижка пикси, фото

Варианты стрижки пикси на короткие волосы, фото

Короткая стрижка пикси с прямой челкой, фото

Стрижка пикси асимметричная с челкой на короткие волосы, фото

 Прямое короткое каре с челкой и без челки

В наступающем сезоне боб-каре уже не будет таким популярным как раньше. Ведь на смену ему придут новые формы стрижки каре. Для молодых девушек актуальным будет короткое каре с густой прямой челкой (вспоминаем образы Тейлор Свифт и Натали Портман в фильме “Леон”). А вот девушкам постарше скорее всего больше понравится вариант удлиненного каре со слегка вьющимися волосами. Не будет забыт и ретро стиль, гламурное каре с локонами и холодной волной. Различные варианты стрижек каре на короткие волосы смотрите в подборке фото ниже.

Источник


Добавить комментарий