Стрижки після 30 років із обсягом: 15 ідей, які допоможуть створити стильний імідж

Главная, Стрижки

Жінки віку 30 років з невеликим хвостиком, як і раніше, виглядають молодо і задерикувато. Вони чудово знають: які зачіски їм йдуть і який імідж варто створювати.

Експериментувати з зачісками у віці 30 саме час. Розглянемо які стрижки з обсягом рекомендують стилісти жінкам після 30 років на 2022 рік.

Багато молодих жінок обирають цю зачіску за можливість самовираження. Вона дозволяє піднести себе у стильному та неординарному вигляді. Існує безліч варіацій такої стрижки, так що кожна модниця може підібрати собі той варіант, який прикрасить її найкращим чином.

Макушкова зона має довгі пасма, які в контрасті з короткими скронями та потилицею виглядає пишно та красиво.

Стрижка каскад

Багатошарова стрижка каскад надає зачісці неймовірний об’єм. Вона чудово виглядає на будь-якій довжині та структурі волосся, підходить жінкам з будь-яким типом обличчя. Це чудовий варіант зачіски для 30-річних жінок. Догляд за волоссям нескладний. За допомогою укладання та стайлінгових засобів можна без проблем часто міняти зачіску.

Стрижка боб

Розкішний обсяг стрижки боб проявляється у всій красі у варіації з подовженими бічними пасмами та косою чубчиком. З такою зачіскою жінка виглядає нетривіально та дуже яскраво.

Рвані стрижки

Власниці тонкого волосся повинні дбати про те, щоб їхня стрижка надавала зачісці об’єм, залишаючись стильною і красивою. Цим вимогам відповідають стрижки з рваними кінцями волосся. Техніка стрижки така, що зачісці надається нарочита недбалість, що омолоджує та освіжає образ. Рвані стрижки – вибір впевнених у собі жінок.

Шанувальники пишних зачісок, з-поміж жінок категорії 30, мають можливість підібрати до свого образу стрижку, яка додасть їм свіжість і привабливість.

источник


Добавить комментарий