Тісто для брауні: затишне фарбування, яке ти захочеш зробити цієї зими – воно вже підкорило зірок!

Главная, Совет

Тісто для брауні – абсолютно безпечна для фігури «солодкість», адже це не ласощі, а новий тренд у фарбуванні. Розповідаємо, чому все від нього божеволіє!

 

Тісто для брауні — це не тільки декадентські ласощі, які просто неможливо не злизати з ложки перед тим, як відправити в духовку, але й одночасно неймовірно стильне фарбування, ніби створене спеціально для брюнеток.

Мода на такий незвичайний колір волосся миттєво захопила Тікток. На платформі це фарбування стало популярним якраз серед власниць темних локонів. Ну, або тих, хто хоче стати темнішим — принаймні цієї зими.

Нове фарбування неспроста отримало таку красиву та смачну назву! На волоссі такий відтінок виглядає благородно та розкішно, а також надає зачісці небувалого об’єму. Тільки уяви собі шоколад у мисці із сумішшю для тістечок, а потім подумки перенеси цей колір свої локони. Ну як? А ми попереджали!

До речі, повторити таке фарбування не так вже й складно. Потрібно взяти нейтральну коричневу основу (від темного до середнього) та доповнити її холодними золотими відблисками по всій масі волосся.

Але це ще не все! Щоб колір вийшов справді насиченим, відблиски на передній частині голови роби сміливішими: нехай вони обрамляють обличчя і привертають усі погляди. Твоє волосся – магніт.

І ось тобі ще один приємний бонус: волосся відтінку «тісто для брауні» підходить для всіх тонів шкіри, а професійний стиліст зможе внести необхідні корективи, щоб колір ідеально підійшов саме тобі.

Джерело:

 


Добавить комментарий