У її будинку завжди відчувався просто приголомшливий аромат! І одного разу вона показала мені один трюк! Я досі не можу в це повірити!

Главная, Совет

Ми постійно купуємо різні товари, які покликані забезпечити приємний аромат у нашому будинку – освіжувачі повітря, розпилювачі, ароматичні свічки тощо.

Але проблема полягає в тому, що всі перелічені товари складаються з хімічних сполук. Отже, вони токсичні і завдають шкоди нашому організму. Виникає потреба у природній альтернативі?

Сьогодні ми покажемо Вам дивовижне відео, яке допоможе Вам назавжди відмовитись від тих токсичних товарів, якими завалено полиці магазинів!

Все, що Вам потрібні – харчова сода, трохи ефірної олії, вилка, контейнер для свічки, молоток та посуд з олов’яною кришкою.

Цей чудовий трюк ідеально підійде для Вашої ванної кімнати, спальні, вітальні. Гаряча вода, мило та порожній свічник – і немає більше проблем.

Наступна річ, яку Вам потрібно зробити, це насипати трохи соди в банку , додати 10 крапель улюбленої ефірної олії і добре перемішати все вилкою. Чайна свічка може бути розташована у центрі!

Затягніть кришку, а потім зробіть 5-7 отворів за допомогою молотка та викрутки!

Повторіть той самий метод із харчовою содою та ефірною олією. Затягніть кришку, як тільки все буде готове – і насолоджуйтесь напрочуд свіжим та приємним ароматом Вашої оселі!


Добавить комментарий