Укладання каре в домашніх умовах: 5 покрокових інструкцій

Главная, Красота

Універсальна п’ятірка: варіанти укладання стрижки каре на всі випадки життя

Розберемо покроково нескладні і ефектні образи, які легко скласти будинку з мінімумом косметичних запасів. Для наочності кожен урок супроводжуємо фото, але пам’ятайте: ваш тип волосся може відрізнятися від типу волосся моделей. Результат, ймовірно, буде іншим, але не менш красивим. І тут виникає питання: чи всім підійдуть наші варіанти укладок?

«При створенні стрижки каре майстри враховують риси обличчя і навіть форму черепа, орієнтуючись на золотий перетин, але при укладанні будинку починаються проблеми. Може навіть здатися, що деякі укладання протипоказані того чи іншого типу особи. Але це не зовсім так. Якщо об’ємне боб-каре, легкі хвилі і кучері підійдуть абсолютно всім, то до ірокезів потрібно підходити з обережністю при округлої форми обличчя. Щоб особа не здавалося ще більш круглим, раджу випустити кілька верхніх пасом з боків на зону щік і злегка зафіксувати їх лаком. Якщо форма обличчя швидше прямокутна, при гладкою укладанні подовженого каре потрібно уникати прямого проділу, який зміщує акцент на лінію підборіддя ».

Ірина Єгорова Стиліст, творчий партнер Kérastase

Укладання для сміливих: ірокез

Справжній ірокез в стилі глем-шик виглядає і гламурно, і трохи по-бунтарски на будь-якій довжині волосся. Але саме з каре бунтарем бути простіше — навіть непрофесіонал впорається.

 1. За допомогою плоскої гребінця з частими зубчиками і металевим стрижнем на кінці відокремте частина волосся від чола до потилиці шириною по лінії лоба приблизно в 10 см.
 2. Начешіте копицю волосся, збризкуючи кожну пасмо лаком і укладаючи волосся до потилиці. Гребінець повинен проходитися по прикореневій зоні ззаду, тобто з потиличної боку, щоб верхній шар волосся залишався гладким.
 3. Обережно причешіть всю масу зачесаного до потилиці волосся по верхнім пасмам і закріпіть ефект лаком сильної фіксації.
 4. Ірокез готовий, але волосся з боків виглядають плоско? Надайте їм прикореневій обсяг за допомогою гребінця-брашінга і мусу (або крему) для укладання середньої рухомий фіксації.
 5. Фінальним штрихом пройдіться по кінчиках бічних волосся і кінчиків начісування воском або гелем, щоб надати їм трохи розхристаний вигляд.

Укладання каре праскою: чіткість ліній і витонченість

Гладкість і дзеркальний блиск — ось що особливо ефектно в цьому образі. Тому легше він дається власникам прямого волосся. А якщо набити руку, то укладання вийде практично за п’ять хвилин без особливих зусиль.

 • Нанесіть на волосся засіб з високим ступенем термозахисту і функцією розгладження.
 • Незалежно від того, чи плануєте ви прямий проділ або бічній, волосся навколо нього повинні виглядати об’ємно. Обробіть всю прикореневу зону за допомогою фена і скелетної гребінця, підчіплюючи пасма вгору.
 • Коли волосся вже висохли, починайте випрямляти їх праскою, стартуючи з потиличної частини і просуваючись до зони особи.
 • Рухи завжди направляйте від коренів до кінчиків.
 • Акцент укладання має припадати на подовжені передні пасма — їх потрібно відтягувати праскою вперед, для надійності фіксуючи лаком.
 • Після обробки кожної пасма зачешіться гребінцем з частими зубчиками і зафіксуйте результат спреєм-блиском із захистом від вологи, щоб «торчуни» не зіпсували чіткість форми укладання.

Легке укладання каре на плойку: створюємо романтичні хвилі

Хвилі ідеальні для побачень і безтурботних прогулянок з друзями. Та й які можуть бути турботи, якщо така краса не вимагає особливих витрат сил або часу?

А ось як їх створити без праці.

 1. Насамперед потрібно розчесатися з мусом середньої фіксації, розподіляючи його від коренів до кінчиків. Як відзначають наші стилісти, розчісуватися після нанесення укладань — це дуже хороша звичка, що дозволяє рівномірно розподілити стайлінг і зняти його надлишки.
 2. Верхню масу волосся зафіксуйте на потилиці затискачем і починайте завивати локони від шиї до тімені, тримаючи плойку вертикально або по діагоналі.
 3. Коли будуть завите і верхні волосся, залишається розібрати хвилі пальцями без гребінця або гребенем з рідкими зубчиками.
 4. Зафіксуйте зачіску лаком легкої фіксації для максимально вільної і природної рухливості локонів.

Укладання боб-каре з супероб’емом: для зірок стритстайла

Мабуть, найкрасивіший варіант для боб-каре. І особливо важливо використовувати для нього надійні засоби укладань. Якщо легку хвилястість і помірну пухнастість такий образ ще якось стерпить, то «провали» в обсязі неприпустимі.

Ось як слід проводити таку укладку.

 1. Обробіть з мусом або пінкою для обсягу волосся біля коріння, акцентуючи увагу на потиличній зоні. Порада: досить однієї кульки засобу для укладання!
 2. Захоплюйте пасма скелетної гребінцем, починаючи з нижніх потиличних, і просушуйте їх феном. Рухи гребінцем повинні бути округлими — підхоплюйте нею кожне пасмо знизу, відтягуючи вгору і від себе. А в верхніх шарах стрижки, де волосся довше, активно провертайте гребінець по осі.
 3. Дійшовши до потилиці, поступово переміщайтеся до однієї, а потім іншої скроневої зоні. Крок для захоплення чергової пасма не варто робити великим, просуватися потрібно неквапливо. В результаті поспіху зазвичай і утворюються «провали» між об’ємними зонами.
 4. Пасма на верхній частині голови частково укладаємо назад з брашингом і феном, доповнюючи обсяг на рівні потилиці. Решту масу волосся обробіть тієї ж гребінцем, укладаючи волосся навколо особи і з боків голови. Рухи з брашингом завжди повинні бути підкручують і відтягують пасма вгору і від себе, а потік повітря з фена направляйте по росту волосся під кутом.
 5. Наостанок збризніть волосся спреєм-блиском з легким ступенем фіксації.

Укладання каре на термобігуді, або ідеальний кучерявий безлад

Найпростіший варіант дає +100 до чарівності і +150 до легковажності, тому що, як відомо, кучерявий волосся — кучеряве думки.

А ось як зробити таку укладку в домашніх умовах.

 1. І знову знадобиться хороший перевірений мус або пінка. Якщо волосся самі по собі хвилясті, на цьому етапі можна вибрати
 2. більш легке за текстурою укладань: наприклад, спрей для формування пружних завитків.
 3. Розділіть шевелюру на задні, задні-потиличні, бічні і лицьові-верхні частини.
 4. Накручуйте бігуді пасмо за пасмом таким чином, щоб волосся фіксувалися піднятими у коренів.
 5. Кожен локон, обгорнутий навколо бігуді, можна злегка збризнути лаком.
 6. Коли термобігуді охолонуть (зазвичай вистачає 15 хвилин), зніміть їх і акуратно розправте локони пальцями.
 7. Для ідеального результату на цілий день закріпіть укладку лаком рухомий фіксації.

 


Добавить комментарий