Ультрамодні французькі жіночі стрижки

Главная, Мода, Совет, Стрижки

Французькі зачіски користуються неймовірною популярністю у жінок і дівчини будь-якого віку, причина в тому, що дана стрижка чудово виглядає, навіть якщо її не укладати.

Плюси зачісок

Звідки ж узялася така шалена популярність? Відповісти не складно:

1. Економія величезної кількості часу на укладання.
2. Якщо пасма трохи відросли, зачіска все одно чудово виглядає.
3. Підходить до будь-якого типу обличчя.

Перераховані вище переваги роблять Французькі зачіски завжди модними. Але яка саме деталь виділяє ці стрижки від інших?

Головна особливість більшості Французьких стрижок – чубчик. Є безліч варіантів, кожна чубчик підходить для різних форм обличчя, індивідуальності зовнішності. Стрижка виконується шляхом створення об’єму на маківці та потилиці, застосовується спеціальний метод, коли пасмо накладається на інше пасмо. Завдяки такій техніці у зачіски утворюється кілька шарів, тому форма зачіски зберігається без допомоги лаків та гелів для укладання.

Різноманітність стрижок

Є багато видів французьких стрижок, кожна дівчина підбере для себе оптимальний варіант:

– Боб.

– Каре.

– Вищип.

– Гаврош.

– Гарсон.

Зачіску можна підібрати незалежно від довжини волосся. Великим попитом користуються зачіски, які підходять для короткого волосся. Навіть за короткої довжини зачіска зберігає стиль і жіночність.

Волосся різної довжини та робота з ними

Стиль і зухвалість – відмінні риси коротких стрижок. Обсяг виходить досить великий, їх просто укладати. Можна вибрати різний образ, наприклад, скромний романтичний, або недбалий, зухвалий. Є варіант зробити волосся візуально густішим — просте мелірування. Коротке волосся максимально підкреслює риси обличчя. Якщо правильно підібрати довжину та форму зачіски, можна прибрати деякі видимі недоліки обличчя. З коротким волоссям сильно виділяється шия, тому при виборі короткої стрижки треба враховувати цей факт.

Зачіски з довгими пасмами мають більшу кількість варіантів. Довге волосся насамперед обробляються в області верхівки. Волосся, яке оточує овал обличчя, зазвичай не чіпають, залишаючи їх трохи довшим за інших для надання особливої ​​жіночності.

Однотонне забарвлення виглядає особливо благородно. Для надання зачісці особливої ​​глибини, використовуються не стандартні техніки фарбування.
Французькі зачіски особливо підійдуть для дівчат, які не хочуть розлучатися з довгим волоссям, при цьому є бажання змінити свій зовнішній вигляд. Деякі варіанти стрижок можуть залишатися у формі. Однією з особливостей Французького стилю є кінчики, які в’ються, об’ємна верхівка. У будь-якому випадку варіантів цієї стрижки безліч, кожна жінка обов’язково знайде свою стрижку.


Добавить комментарий