Ультрамодні короткі стрижки: фото-ідеї та новинки жіночих стрижок на коротке волосся

Главная, Красота

Короткі жіночі стрижки тільки набирають обертів, а в сезоні  такий варіант зачісок буде наймоднішим трендом, який лише трохи відстає від популярного класичного каре.

В останні роки укорочені стрижки непогано так видозмінилися, але зараз вони здаються ще оригінальнішими та креативнішими — точно є з чого вибрати.

Популярність стрижок на коротке волосся полягає не тільки в практичності, універсальності та швидкості укладання, але і у величезному розмаїтті видів зачісок, серед яких кожна жінка зможе відшукати ідеальну для себе стрижку на будь-яку структуру волосся.

Незалежно від того, який у вас тип зовнішності, форма обличчя, стиль одягу чи уподобання, ви без проблем підберете коротку стрижку цього року з ідей нижче. А якщо ви вже володарка такої ультрамодної зачіски, подати її по-новому допоможе модне фарбування. Стильні короткі стрижки у поєднанні з трендовим фарбуванням виглядають дуже красиво та свіжо.

Які саме короткі стрижки будуть найактуальнішими цього сезону?

  1. Коротка стрижка каскадом у стилі шеггі.
  2. Андеркад.
  3. Боб на коротке Кучеряве волосся.
  4. Коротка стрижка на один бік з голінням.
  5. Піксі всіх видів.
  6. Короткий боб-каре.
  7. Асиметричні боби.
  8. Коротка стрижка шапочка.
  9. Коротка стрижка у стилі мілітарі.

Пропоную вам подивитися на фото-добірку ультрамодних стрижок на коротке волосся та надихнутися на зміну іміджу.

У новому сезоні в короткій стрижці може змінюватись довжина волосся, градація, чубчик, рвані пасма, асиметрія, крім того, з’явиться багато нових способів укладання та фарбування. Стилісти пропонують масу неймовірних ідей стрижок на коротке волосся, на фото ви можете побачити лише найпопулярніші варіанти різних форм та способів укладання.

 

Напишіть, чи подобаються вам короткі стрижки, а можливо, ви вже зважилися на таку ефектну зміну іміджу?

Джерело

 

 

 

 


Добавить комментарий