ВАРЕНИКИ З КВАШЕНОЮ КАПУСТОЮ ТА ГРИБАМИ

Главная, Кулинария

Вареники – ніби мініатюрні подарунки з України. Чудово загорнуті пакунки з солодким або солоним сюрпризом всередині. Підготовка ваших подарунків – це праця любові, яка потребує часу. Але, як кажуть, найкраще приходить до того, хто чекає.

Рецепт вареників наповнений любов’ю та традиціями в однаковій мірі, і я сподіваюся, що він продовжуватиме передаватись від матері та доньки майбутнім поколінням.

ВИДИ НАПОВНЕННЯ

Традиційно начинки прості. Солоні вареники містять картоплю, або сирну масу, або капусту. Мені подобається трохи змішувати пікантні смаки, як цей рецепт гострої квашеної капусти та грибів. Я або роблю квашену капусту самостійно , або купую її в місцевому східноєвропейському магазині.

ПОРАДИ ТА ПРИМІТКИ ДО РЕЦЕПТІВ

  • Оскільки процес досить трудомісткий, розбийте його на етапи. Начинку можна зробити за день-два.
  • А оскільки вони вам сподобаються, приготуйте додаткову порцію для морозильної камери.
  • Якщо ви вже готували картопляну версію, ви зрозумієте, що начинка липка і її легко упаковувати. Квашена капуста не є і може бути трохи дикою в роботі! Я пропоную використовувати більший круг для тіста діаметром 3,5 дюйма, щоб умістити все.
  • Щоб отримати ідеальний півмісяць і гофрований край, можна попрактикуватися, ви навчитеся цього до тридцятої посилки! Якщо ви не впевнені, перегляньте моє відео , щоб почати.
  • У цьому рецепті я відварю вареники, тому що віддаю перевагу м’якій і ніжній консистенції. Їх також їдять смаженими, тільки використовуйте рослинне масло, а ще краще вершкове.

ЗБЕРІГАННЯ

Ці вареники неймовірні, ви здивуєтеся, скільки їх можна з’їсти! Ви також можете підсмажити їх, оскільки, як і макарони, вони погано зберігаються після варіння. Однак вони створені для заморожування!

 По матеріалах vikalinka.com


Добавить комментарий