Вчимося вибирати та носити пальто. Поради стиліста. Щоб знайомство з пальто стало любов’ю на все життя.

Главная, Мода

Що робити, щоб знайомство з пальто стало любов’ю на все життя

1. Гардероб починається з верхнього одягу. Саме верхній одяг – тренч, пальто, плащ чи шуба задають загальну довжину у вашій вбиральні капсулі. Не визначивши цієї довжини, безглуздо рухатися далі, поповнюючи списки бажаних речей.

2. Якщо ви зважилися на ваше ПЕРШЕ у житті пальто – постарайтеся, щоб воно було максимально універсальним, базовим, а отже, простим по крою. Таким підходом ви гарантуєте собі його оптимальну комбінаторність – тобто воно працюватиме на вас більшу частину сезонного часу.

НЕ варто розпочинати своє знайомство з пальто у спортивному стилі з укороченого, з елементами у вигляді трикотажної манжети чи капюшона, а також з активними кольоровими чи графічними елементами. Таку річ буде складно заміксувати з чимось ще, окрім спортивного одягу.

Подумайте тисячу разів, перш ніж пальто типу оверсайз, кокон, асиметричні та авангардні виявляться у вашому гардеробі першими.

База

Спорт

Напівпальто

3. Якщо ви любите чоботи – це дуже полегшує життя. Бо подовжене пальто, що перекриває чобіт – улюблений жіночий прийом. Він дозволяє зовсім не дбати про те, що ж ховається “під”, аж до піжами)), прийом простий у вживанні, лаконічний і неможливо зручний. Голова вільна. Фасад жіночно-ідеальний.

4. Якщо ж чоботи не ваша чеснота і заповітний зазор між пальто та взуттям все-таки залишається, у цьому випадку я рекомендую щільні колготки – це дуже по-осінньому і навіть по-зимовому, при правильному використанні можна здорово подовжити ногу і я знаю як . Сама безпрограшна комбінація – це коли низ одягу, взуття та колготки одного кольору та тону. Виходить дуже довга нога, тому що утворюється вертикальна лінія і ви не ріжете свій силует кольором.

Порада! Щільні колготки купуйте на розмір більше, так вони забезпечать оксамитове рівномірне покриття по всій нозі (секрет стиліста принцеси Діани). На мою думку, просто, як все геніальне.
ВАЖЛИВО коли ви носите колір на ногах, що криє – ноги повинні бути добре “скроєними”, в іншому випадку кольорові колготки в образі доцільно замінити на чобіт-панчоху.

Вот уже второй год я зимую исключительно в пальто и чувствую себя превосходно. Это настоящая стильная страсть!) Никакого компромисса между удобно/тепло/красиво до минус 15 точно!). В сочетании с гениальным изобретением нашего времени – ультратонким пуховиком – это абсолютно реально. Пальто – самая элегантная и уютная часть верхнего гардероба. Особенно радует нынешнее очевидное разнообразие цветов, фасонов и тканей от смесовых до благороднейшего кашемира. И с ним уживается абсолютно вся одежда (брюки, костюмы, платья, юбки, спорткостюмы, и как, показала практика, даже кроссовки)). Ни одна шуба или модный пуховик не сделают из вас человека настолько стильным.

 

Готова форма пальто а-ля каптан

Як чудово, що є на світі такі речі, вони є! Коли може бути зручно і стильно і навіть тепло. Варто додати аксесуарів та змінити взуття – вуаля, моментально змінюється образ загалом, його настрій, застосування та можливості. Для тих, кому однотонний колір здається нудним – яскрава пляма у вигляді щільних кольорових колготок та сумки. Змінюючи взуття, сильно змінюється стилістика загалом (sport, business, casual, brutal, romantic). Хотілося показати максимально можливе мінімальними засобами.

 

Джерело


Добавить комментарий