Він схуд на 100 кг без дієт за допомогою 7 правил, які вивів самостійно

Главная, Совет

За 30 місяців Джон Гебріел скинув 100 кілограмів без жодних дієт. Тому що насамперед потрібно навести лад не в тарілці, а в голові, та й у житті взагалі, вважає він.
Редакцію Фактруму вразив підхід Джона до схуднення. Він не став сліпо покладатися на поради дієтологів, а вдався до допомоги своєї голови.

Джон, брокер з Уолл-стріт, звик систематизувати будь-яку інформацію, яка спадає йому на думку.

Ось його 7 правил для успішного схуднення (опускаючи всі біохімічні та гормональні нюанси, які йому довелося вивчити, щоб розлучитися з половиною своєї ваги):

Правило перше: я плюнув на дієти та почав розбиратися з поживними речовинами

Виявилось, що мені все життя не вистачало жирних кислот омега-3, високоякісних білків, вітамінів. Зауважте, жодна дієта про це не говорить. І це велика помилка. Я змінив свій раціон так, щоб отримувати достатню кількість усіх потрібних речовин.
І знаєте, що? Після цього потяг до цукерок і чіпсів відпала сама собою! Їх просто не хотілося й усе. Мабуть, у них було щось, що знаходилося в тих поганих речовинах.

Правило друге: я вилікував свій кишечник

Ви навіть не уявляєте, наскільки це важливо — здоровий кишечник. Люди регулярно об’їдаються, тому що їхній кишечник не вміє ефективно витягувати з їжі необхідні речовини. І тіло в паніці запасається жиром.
До того ж проблеми із травленням провокують запалення, що впливає на гормональне тло. Їжте частіше пробіотики (кефір, йогурти) та продукти із «правильними» травними ферментами.

Правило третє: переглянув режим сну

Важливо нормалізувати сон. Раніше лягати і раніше вставати. Будь-які проблеми зі сном стають причиною того, що ви набираєте вагу. Причина у тих самих гормонах. Безсоння змінює гормональний фон, через що постійно тягне на солодке та жирне. Це призводить до високого рівня кортизолу, який змушує вас їсти фаст-фуд, щоб подолати депресію, але нездорова їжа дає лише тимчасове полегшення, лише провокуючи вироблення кортизолу в майбутньому.
Не кажучи вже про те, що вночі просто хочеться залізти в холодильник і чогось з’їсти на майбутній сон.
Він схуд на 100 кг без дієт за допомогою 7 правил, які вивів самостійно

Правило четверте: “покопався” в голові

І ще про кортизол. Його друга офіційна назва “гормон стресу”. Погано спіть – викликаєте стресову ситуацію для організму. А те, що стрес впливає на апетит, ви, напевно, знаєте і без мене. Я почав медитувати і візуалізувати у своїй свідомості щодня (Візуалізація — методика у східних науках, спрямована на створення в уяві образів бажаної дійсності, працює на свідомому та підсвідомому рівні — Ред.).
Я позбавлявся стресу, а з ним і кілограмів.

Правило п’яте: дізнався про детоксикацію

Після кількох місяців навчання я дійшов до розділу про токсини. І дізнався, що організм використовує жирові клітини для зберігання надлишку токсинів. До того моменту я вже скинув 70 кілограмів, але треба було позбутися ще тридцяти, і саме в них зібралися всі мої токсини. Так я захопився детоксом.
Почав «промивати» нутрощі організму великою кількістю лужних рідин – це вода з лимонним соком, яблучний оцет, зелені соки. Їв багато зелені, салатів, проростків, клітковини.
Останні 30 кг я скинув набагато швидше ніж перші 30 кг. Хоча, начебто, має бути навпаки. Усі, хто худне, знають, як легко почати худнути, і як важко даються останні кілограми.

Правило шосте: перестав паритися через гроші

Я зараз скажу дивну річ. Але це так. Чим менше ви залежите від грошей, тим ви щасливіші і стрункіші. Я переїхав до дешевшого будинку, став менше витрачати на всякі речі та гаджети, я навіть почав вирощувати деякі овочі. І став менше переживати через гроші.
А коли я нервувався, то знав, що можу обійти будинок з іншого боку та з’їсти помідор, який я сам і виростив. Це краще, ніж заїдати стрес шоколадкою.

Просто правило сьоме

Щоб вирішити свою проблему з вагою, потрібно раз і назавжди зізнатися самому собі: ви такий не через гени, і не через «важку кістку», ви такий, бо лінивий. Щоб подолати свої проблеми з вагою, вам доведеться навчитися не боятися цього світу. Мені допомогли медитації та практика візуалізації. Так я зміг позбутися психотравм, що переслідували мене.
Приблизно 65–70 відсотків моїх знайомих у солідній вазі страждають саме на «емоційне ожиріння». Багатьом людям настільки некомфортно жити в навколишньому світі, що вони підсвідомо почуваються у більшій безпеці зі своєю «захисною» жировою кулею. Звучить, звісно, ​​досить дивно, але це правда.


One thought on “Він схуд на 100 кг без дієт за допомогою 7 правил, які вивів самостійно

Добавить комментарий