ВСІ, ХТО ЛЮБИТЬ МАКАРОНИ, ПОВИННІ ЗНАТИ ЦЕЙ ТРЮК! ТАК ЯК ЦЕ НЕВІДОМО майже НІКОМУ…

Главная

Навіть таку просту страву, як макарони, можна приготувати приготувати огидно. Після того, як я спробував правильно приготовлену італійську пасту, мені більше не хочеться готувати макарони, як раніше.

Щоб досягти чудового смаку, потрібно знати лише кілька важливих моментів. Ти маєш шанс приготувати макарони, як справжній італієць! Макарони будь-якої якості вийдуть чудовими.

Як смачно приготувати макарони

Перша помилка, яку припускається більшість кулінарів, жахлива. Не викладай макарони на друшляк! Від цього вони стають липкими та несмачними.

Звичайно, липкості можна позбутися, якщо промити макарони холодною водою. Але смак від цього краще не стане, навпаки.

І останній крок, який ти теж робив неодноразово. Вилити соус зверху на макарони – легко. Але що виходить у результаті всіх цих дій? Кошмарний смак. Ніякі макарони та окремо соус зверху. Так не можна!

Достатньо знати пару секретів, і макарони у тебе на столі будуть дуже смачними. Відразу після того, як макарони зваряться, помістіть їх у глибоку сковороду з киплячим соусом. Діставай макарони з каструлі невеликим друшляком, так дуже зручно.

Потушкуй макарони в соусі 1 хвилину, зроби найменший вогонь.

Додай у пасту трохи води з каструлі. Якщо хочеш, додай вершкове масло – це зробить макарони неймовірно ніжними.

приготування макаронів

Додай у макарони натертий пармезан та італійські трави. Базилік – найкращий варіант, дуже смачною виходить паста з кмином.

приготування макаронів

Пармезан, який потрапить у киплячий соус, розтане. Щоб зробити смак ще тоншим, перед подачею посип страву сиром ще раз.
приготування макаронів

Подивися детальне відео про те, як правильно готувати макарони. Все дуже просто!


Тепер навіть звичайні макарони ти готуватимеш по-королівськи. Навіщо відмовляти собі в задоволенні і їсти несмачну їжу, якщо майстерно приготувати можна будь-що.


Добавить комментарий