Я не думавла, що крем Nivea в маленьких синіх банках також можна використовувати так! Дивовижний інструмент!

Главная, Совет

Nivea у класичних синіх банках – це універсальний продукт як у гігієні жінок, так і чоловіків.

Багато людей постійно використовують цей крем, але не всім відомо про його безмежні можливості. Саме про це сьогодні розповімо ми.

Найкращі способи використання:

Антистаріння
Оголосіть війну зморшкам з Nivea. Просто намажте трохи крему перед сном на тих областях, де ви помітили появу зморшок, і незабаром побачите різницю!

Для того, щоб запобігти появі розтяжок після вагітності, ви можете втирати трохи Nivea в живіт, груди, стегна, робити це кожен день .

Крем так само гарний, як дорогі олії, призначені для усунення розтяжок.

Темні кола під очима
Якщо ви прокинулися вранці з темними кругами під очима…вдайтеся до цього крему. Кола під очима складно приховувати. Перед тим, як лягти спати, спробуйте масажувати крем у ніжну шкіру навколо очей.

Вимийте обличчя наступного ранку, і ви побачите зміни.

Зняття макіяжу
Якщо у вас є Nivea вдома, ви можете використовувати його для зняття макіяжу. Ви не потребуєте дорогих пінок і гелів. Крем усуває навіть водостійку косметику!

Від сухості ліктів
Багато людей страждають від сухості, навіть потрісканої шкіри на ліктях. Тут також Nivea є ідеальним зволожувачем, який залишить Вашу шкіру м’якою та гладкою.

Сухі руки
є загальною проблемою, особливо якщо ви миєте руки дуже часто. Вам не потрібний дорогий крем для рук для екстра-сухої шкіри. Ви можете просто використовувати Nivea: це дуже потужний зволожувач!

Крем також творить чудеса для сухих колін та ніг!

Профілактика та лікування дерматиту
Часто люди страждають від дерматиту, спричиненого надмірним вживанням надто концентрованих мил, миючих засобів, кремів та інших продуктів.

Це може призвести до екземи, почервоніння, свербежу та пухлин. Через особливо густу консистенцію, Nivea добре підходить для лікування цих видів серйозних проблем зі шкірою.

Лікування невеликих опіків
Все це займає частки секунди, Nivea буде вашим рятівником: він заспокоює шкіру і допомагає запобігти утворенню пухирів.

Літні дні ми іноді проводимо часу на сонці
більше, ніж потрібно. Вранці відчуваємо біль на шкірі. Крем Nivea допоможе. намажте область, яка пече і ви відчуєте полегшення.

Бальзам для губ
Для зволоження губ просто наносите крем Nivea кілька разів на день протягом декількох днів.

Результати буде видно вже найближчим часом, і вам не доведеться купувати дорогі косметичні препарати.

джерело


Добавить комментарий