Як їсти суші: 8 речей, які потрібно робити (і яких варто уникати)

Главная, Кулинария, Совет

За останні роки в столицях і невеликих містах по всьому світу відкрилося дуже багато японських ресторанів.

Ця страва стала настільки популярною, що на сайті https://www.moi-sushi.com.ua/ можна замовити суші, роли та ще багато всяких смаколиків не виходячи з дому.

Вже кілька років суші стали невідємною частиною застілля. Навіть ми, українці, вважаємо це однією зі своїх улюблених страв, яку можна їсти як на винос, так і в дуже популярному зараз закладі “МОЇ СУШІ”. Цікаво, що цей заклад славиться не тільки смачними ролами, а і неймовірно смачною піцою і на сайті https://www.moi-sushi.com.ua/product-category/pizza/ можна переглянути ввесь асортимент смаків.

ЧОГО НІКОЛИ НЕ СЛІД РОБИТИ.

 •  Не користуйся паличками нетрадиційно.
  Якщо ви прийшли у японський ресторан ніколи не грайтеся палочкам.
 •  Не занурюйте рис у соєвий соус. Вам подобається занурювати роли в соєвий соус ? Зверніть увагу! Якщо рис намокне, шматок розвалиться. Соєвий соус — це приправа, яка використовується для покращення смаку риби, а не рису.
 • Ніколи не розрізайте суші навпіл. Суші не слід ламати: кожен шматочок призначений для з’їдання цілим. Якщо ви перебуваєте в ресторані, де пропонують занадто великі роли чи суші, ви, ймовірно, не в хорошому ресторані.

ЯК ЇСТИ СУШІ 

 • Як користуватися паличками
  Завжди тримайте першу паличку нерухомо і допомагайте собі великим і безіменним пальцями. Тримайте другу паличку так, ніби це олівець, рухайте лише другою паличкою великим, вказівним і середнім пальцями.
 • Насипте сою в маленьку миску перед тарілкою.
 • Занурте суші рибною стороною.
 • З’їжте весь шматок відразу.
 • Освіжіть смак імбиром.

 

Ніколи не відокремлюйте рибу від рису

Очевидно, ви повинні їсти рис і рибу одночасно. Наприклад, якщо ви збираєтеся скуштувати хороший нігірі, який має бути довжиною 6 см, вам доведеться з’їсти все за один укус. Єдиний раз, коли ви можете їсти рибу та рис окремо, це якщо замовити сашимі.

Соєвий соус

Трохи наливають в миску і змішувати васабі в ній категорично заборонено. Його завжди кладуть на рибну частину і ніколи на рисову частину, але, перш за все, важливо використовувати дуже мало: його смак вважається покривним, і використання його у великій кількості сприйматиметься як сигнал, що вам не подобається оригінальний смак суші, які вам подають.

Також пам’ятайте, що сою та васабі не можна змішувати, а імбир та васабі слід вживати в невеликих дозах.

Імбир

Тут правило дуже просте, навіть якщо воно розіб’є серце тих, хто любить класти його скрізь: імбир ні з чим не поєднується, ні з рисом, ні з суші. Його подають лише для очищення порожнини рота на початку та в кінці їжі або між різними видами ролів.

 

Васабі

Як відомо, справжній соус васабі коштує дуже дорого, тому більшість доступних суші-ресторанів замість нього подають схоже, але менш вишукане пюре з хрону. Як уже згадувалося, її ніколи не можна змішувати з соєю, а ідеально – покласти трохи між рибою та рисом, у нігірі чи рол.

Найкращим супровідним напоєм зазвичай є зелений чай, який пропонує ресторан.

 

 

 


Добавить комментарий