ЯК МОЖНА ЗАМОРОЗИТИ ЗЕЛЕНУ ЦИБУЛЮ

Главная, Кулинария
Share

Зелену цибулю переберіть від зів’ялого пір’я. Знадобляться лише щільні, соковиті пір’їнки. Біла частина також чудово йде в заморожування.

Цибулю вимийте під проточною водою, струсіть і розкладіть на паперові рушники, щоб дати можливість зайвій волозі вбратися.

Цибулю дрібно наріжте. Можна порізати цибулю і крупніше, навскіс. Все залежить від того, в яких стравах він використовуватиметься надалі.

Розподіліть цибулю за формами для льоду (у мене і силіконова, і пластикова), утрамбовуючи його ложкою, щоб цибуля виділив сік. Волога дозволить йому замерзнути єдиним шматочком. Якщо цього не зробити, то цибуля замерзне розсипом і дістати його з форм не вийде. Але цей спосіб теж має місце. Тоді простіше заморожувати цибулю прямо на кулінарній дошці, якщо вона для цього підходить. Надішліть форми в морозилку на три години при температурі -18 градусів.

Деякі моделі холодильників мають функцію прискореного заморожування. У мене вона називається “Super cool”. Ця функція дозволить на якийсь час знизити температуру в морозильному відділенні до мінімальної, щоб швидше заморозити продукти і, тим самим, зберегти в них більше користі.
Обов’язково приклейте на упаковки із заготовками стікери з інформацією про дату заморозки. Це дозволить відстежувати термін придатності.
Свіжу зелень можна зберігати у морозильній камері протягом року! за температури -18 градусів!
Але особисто я ніколи не зберігаю заморожування так довго. Мені здається два-три місяці – це гранично допустимий максимум.
Після розморожування така цибуля не залишиться абсолютно свіжою на 100%. Сподіватися на це було б наївно… Природно, що процес заморозки позначається на будь-якому продукті тією чи іншою мірою.
Я маю на увазі, що смак у такої цибулі після розморожування нікуди не подінеться. А ось зовнішній вигляд постраждає і значно.
Скажімо, у вінегрет, замішати можна. Але, ось, посипати зверху оселедчик для краси – це навряд чи.
Все ж таки, основний спосіб використання такої цибулі – додавання в перші та другі гарячі страви як інгредієнт.
Смачного!


Share

Добавить комментарий