Як підібрати ідеальну стрижку, яка вам точно підійде!

Главная, Совет

Зачіска за формою обличчя

Неправильно підібрана стрижка здатна зіпсувати образ і перетворити навіть привабливу жінку на негарну. Тоді як грамотно обрана зачіска за формою обличчя приховає будь-які недоліки обличчя та підкреслить переваги, зробивши з простушки красуню. Перше, на що потрібно орієнтуватись при виборі стрижки – форма обличчя.

1 Овал

Еталонна форма, якою йде практично все, зіпсувати її дуже важко. Приховувати нема чого, тому робіть ставку на те, що варто підкреслити. Якщо риси обличчя правильні, заберіть волосся від обличчя.

2 Коло

Цей тип потребує візуального витягування овалу, надання чіткості вилицю. Вибирайте багатошаровість, боб, каскад з пасмами у особи, які звузять обличчя. Діагональна чубчик – правильне рішення.

3 Квадрат

Вам потрібно навпаки максимально пом’якшити овал і злегка звузити його. Зверніть увагу на асиметрію, косі чубки. Якщо не хочете розлучатися із довжиною, робіть ставку на локони, каскадні стрижки.

4 Трикутник та ромб

Вам підійдуть стрижки-трапеції, каре, будь-які локони. Каре потрібно вибирати рівне, щоб не витягнути обличчя. Вибір зачісок повинен орієнтуватися на моделі, що розширюються на рівні підборіддя.

5 Груша

Тут можна сміливо робити боб класичного або подовженого типу, каскадні стрижки, каре, доповнене чубчиком. Довгі пасма доповнюйте діагональним проділом, чубчик обов’язковий. Хорошими будуть рвані пасма.

Крім форми особи, зверніть увагу на вашу комплекцію, перш ніж ухвалити остаточне рішення. Якщо у вас великі груди, вибирайте більш об’ємні стрижки та укладання – локони, хвилі всіх видів. Дівчатам невисокого зростання краще відмовитися від довгих пасм, вони візуально зменшать вам зростання. Краще вибрати коротку стрижку чи каре.

Джерело


Добавить комментарий