Як прибрати подвійне підборіддя в домашніх умовах

Главная, Совет

Час невблаганний, чим старшою стає людина, тим менш еластичною і підтягнутою стає шкіра. Якщо продовжити молодість тіла вдається за допомогою фізичних навантажень та систематичних тренувань, то обличчя та шия потребують особливого підходу. Наявність складок в області обличчя та шиї – дефект, актуальний не лише для жінок, а й для чоловіків.

Зіткнувшись із проблемою, кожен задається питанням, як прибрати складочки та зміцнити м’язи обличчя? Позбутися відвислого подвійного підборіддя можна, якщо систематично робити гімнастику для обличчя, щік і шиї в домашніх умовах. Які рухи найефективніші для підтяжки овалу, і як правильно їх виконувати, можна дізнатися, вивчивши опис технік і алгоритм дій в картинках нижче.

       

Природа появи складок та зморшок

Щоб підібрати найкращі вправи для позбавлення від другого підборіддя, необхідно зрозуміти, чому виникає проблема, що є першопричиною. Косметологи, лікарі та тренера пояснюють, що дана складка – це скупчення м’яких тканин у підборідній області. Виникає дефект з різних причин. Найпоширенішими факторами можна назвати:

  • Генетичну схильність. Форма обличчя, колір очей і волосся, будова носогубної зони тощо – все це передається нам від батьків. Якщо родичі мають схильність до подвійного підборіддя, то висока ймовірність того, що і у вас з’явиться така проблема.
  • Вікові зміни. З віком колагену, що міститься у клітинах епідермісу, стає дедалі менше. Шкіра стає сухішою, з’являються зморшки та різні обвисання, внаслідок яких виникають підборіддя складки.
  • Після інтенсивного збільшення ваги чи швидкого схуднення обличчя. У повних людей подвійний вибірок можна побачити часто, але не всі знають, що при різкій втраті ваги розтягнута шкіра обвисає, створюючи подібний ефект.
  • Хронічне захворювання. Люди з цукровим діабетом та хворобами ендокринної системи можуть виявити у себе складки на шиї, тому важливо систематично відвідувати лікарів та проходити комплексний медичний огляд.

Звичайно, найпоширенішою причиною появи другого підборіддя є неправильний спосіб життя. Люди більшу частину часу проводять у сидячому положенні за комп’ютерами, їдять шкідливі продукти, мало гуляють на свіжому повітрі, що і призводить до раннього старіння, різних захворювань та ожиріння.

Тренінг та його особливості

Перед тим, як почати виконувати вправи від другого підборіддя, завжди необхідно робити зарядку, щоб розігріти м’язи, розробити суглоби та хрящі. Як розминку підійдуть рухи щелепою «вперед-назад» і «вліво-вправо». 8-10 повторень буде достатньо, щоб підготувати м’язи до роботи. Пам’ятайте, що обертання мають бути плавними та акуратними, без різких рухів та ривків.

Підтягнути шкіру та усунути складки на підборідді та шиї за тиждень не вийде. Щоб прибрати дефект, потрібен час і наполеглива праця. Найпростіші та найдієвіші вправи для підтягування овалу особи у боротьбі з подвійним підборіддям це:

  • “Ківш”. Необхідно відкрити і округлити рот, нижню губу втягуємо, як би чіпляючись за щелепу. Можна припустити, що ви зачерпує воду. Алгоритм дій – опускаємо голову, «зачерпуємо воду», закриваємо рота і піднімаємо голову вгору. Рух виконуємо 5-7 разів.
  • Для забирання другого підборіддя практикуйте вправу під назвою «дотягнися до носа». Іноді 2 складки в підборідній ділянці з’являються через ослаблений під’язичний м’яз. Щоб її зміцнити, треба відкрити рота і максимально висунути язик, а потім постаратися доторкнутися ним до кінчика носа. Губи під час вправи мають бути розслаблені. Виконуємо 5 разів.
  • Для усунення м’яких тканин на підборідді та підтяжки овалу обличчя, робіть таке – повертайте голову убік та максимально висуваємо нижню щелепу вперед. Зробивши рух 2-3 рази, виконуйте повороти в інший бік. Здійснюючи рух, необхідно відчувати, як напружуються м’язи шиї.

  • «Цілуємо велетня». Вправа зводиться до того, що потрібно підняти голову вгору і витягнути губи в трубочку, як для поцілунку. Фіксуємо положення на 8-10 секунд і повертаємось у вихідне положення. Виконуємо 5 разів.

  • “Сила опору”. Поставте під підборіддя два кулаки і починайте відкривати рот. Руки повинні прагнути тримати щелепи закритими. Рухаючись всупереч силі, рахуйте до 3, потім 3 секунди розслаблення. Число повторень варіюється в межах 5-7 разів.

  • Проти зморшок та складок на обличчі допоможе усмішка. Скажіть зуби і максимально широко посміхніться. Кінцем мови натисніть на небо. У м’язах підборіддя має виникнути напруга. Фіксуємо позицію на 5 секунд, повторюємо вправу 5 разів.

Будь-які розтяжки, обертання та рухи, що стимулюють роботу мускулатури в області шиї та підборіддя, можна використовувати для видалення такого естетичного дефекту, як подвійне підборіддя. Пробуйте різні варіанти, тренуйтеся постійно по 15-20 хвилин на день, і результат не забариться.

Додаткові заходи боротьби

Щоб швидко усунути друге підборіддя, потрібно не лише тренуватися. Важливо змінити принципи життя, переглянути раціон, відмовитися від шкідливих продуктів та ввести в меню більше овочів та фруктів, більше часу проводити на повітрі, знайти хобі (йогу, спорт, велосипед).

Відгуки чоловіків і жінок свідчать про те, що як профілактичний захід чудово себе зарекомендував контрастний душ. Під час водних процедур наведіть струмінь води на зону шиї та декольте, змінюйте тиск і температуру. Не забувайте про легкий масаж.

Можна залучити до процедури фахівця або навчитися техніки самостійно. Професійний масаж покращить кровообіг та лімфоток, дозволить продовжити пружність шкіри та молодість організму в цілому. Розтирати обличчя треба ніжними круговими рухами від мочок вух до підборіддя. Найкраще масажувати обличчя перед сном. Після процедури скористайтесь пом’якшувальним живильним кремом.

Не забувайте про косметичні процедури. Робіть маски, наносити скраби, обгортання. Можна використовувати народні рецепти та поради, або вдатися до промислових засобів. Кожен варіант ефективний по-своєму.

Сучасні технології та наука дозволяють усунути проблему подвійного підборіддя хірургічним шляхом. Також сьогодні практикуються різні інноваційні методики: лімфодренаж, міостимуляція, ліфтингові процедури і т. д. Усі вони дозволяють отримати видимий ефект, але мають один суттєвий недолік – це їхня вартість.

Джерело


Добавить комментарий