Як розширити штани в поясі, в стегнах і ногах.

Главная, Совет

Іноді настає той страшний момент, коли улюблені штани не натягуються на стегна або сходяться в поясі. Після кількох годин агресії та поганого настрою доводиться прийняти цей факт і йти до магазину за новим одягом. Але не варто поспішати із покупкою.

Трапляються випадки, коли зайва вага – тимчасове явище.

Наприклад, коли набрав кілька кілограмів після свят, але вже тримаєш у руках сертифікат у спортзалі. Або коли додаткова вага – привід для щастя, оскільки він пов’язаний із вагітністю. У таких ситуаціях слід зробити розумно, і збільшити розмір одягу будь-яким відповідним способом. Отже, що можна зробити із вузькими штанами?

Розтягнути

Якщо в поясі джинсів не вистачає буквально двох сантиметрів, можна обійтися без голки та швейної машинки. Також цей спосіб знадобиться, коли джинси можна одягнути, але вони сильно тиснуть у ділянці живота і приносять дискомфорт. Його суть у тому, щоб розтягнути тканину за допомогою вологи та температури. Для цього слід змочити верх одягу у воді, а потім орудуючи праскою з парою, натягувати пояс.

Потрібно бути дуже обережним, щоб не пошкодити тканину.

Повторивши ці дії кілька разів, можна досягти бажаного ефекту.

Продовжити застібку

Цей варіант буде особливо корисним для вагітних жінок, яким тугий гудзик тисне в живіт. Його ідея у тому, щоб звичайну застібку продовжити з допомогою гумки. Для цього слід придбати 5-10 см спеціальної стрічки для пояса з отворами. З одного боку цього відрізу потрібно пришити гудзик потрібного розміру, а потім прикріпити пристрій так, як на фото.

Єдиний мінус цього способу в тому, що доведеться ховати гумку під довгим одягом.

Зробити вставки

Якщо потрібно збільшити ширину штанів на 10 см, можна вставити в пояс трикутні клини. Залежно від бажаного результату вони будуть більшими або зовсім непомітними. Також їх можна сховати під шльовки або перетворити на яскравий декор у зоні кишень. Для цього підійде як щільний матеріал, так і стрейч будь-якого кольору та візерунка. Можна використовувати дуже широку гумку, щоб розмір легко підлаштовувався під фігуру.

Щоб робота виглядала акуратно, слід вирізати тканинний ромб, а потім пришити його у складеному вигляді на місце розрізу.

Вшити лампаси

Спосіб із бічними вставками дозволить не тільки продовжити життя улюбленим штанам, а й зробити їх модними. Тому він стане в нагоді і тим людям, які не потребують збільшення розміру, але бажають через зовнішній вигляд виявити свою індивідуальність.

Слід розпороти бічні шви і вставити туди довгу смужку тканини. Орієнтуючись на власний стиль, можна використовувати стрічку з поздовжніми смужками або мереживо. Для класичного одягу слід взяти відріз тканини, схожої на основну.

Змінити пояс

Бувають випадки, коли джинси добре тягнуть у стегнах, але тугий пояс не дозволяє застебнути їх. Тоді цю деталь одягу можна повністю забрати. Роль пояса та застібки може виконувати широка стрічка, тонка шаль або інша тканина, яку слід прикріпити до основної частини по колу.

Особливо добре цей варіант виглядає на літніх штанах та шортах, коли джинсова тканина або льон поєднуються з легким квітковим принтом. Для зручності вагітної жінки слід вставити великий шматок трикотажу із зав’язкою вгорі, який повністю покриватиме живіт.

При кожному з цих способів варто використовувати швейну машинку, щоб виріб був обережним, а шви – надійними.

Існування безлічі варіантів доводить, що надто маленькі штани – не причина витратити гроші, а привід включити кмітливість.


Добавить комментарий