Як схуднути за 4 тижні без особливих зусиль і без шкоди для організму. Дотримуйтесь цих простих секретів!

Главная, Совет

Як схуднути на 6 кг за 4 тижні без особливих зусиль. Дотримуйтесь цих простих секретів!

Кожен з нас може схуднути за 1 місяць без особливих зусиль і без шкоди для організму.

1
Дотримання балансу: білка, жирів і складних вуглеводів.

Пам’ятаємо, що тільки правильне харчування, добір всіх корисних компонентів, допоможуть не зійти зі шляху схуднення. Коли організм людини недоотримує корисних калорій, він починає виснажуватися, перший дзвіночок – нав’язлива ідея «Хочу їсти», що обов’язково призводить до харчового зриву.

Пам’ятайте, що схуднути і знайти хорошу форму – це різні речі, тому всім нам знайомі дівчата 50 кг з целюлітом і в’ялою шкірою. Мінімальні спортивні навантаження прискорять метаболізм і прискорять процес схуднення. Ваш максимум: 3 тренування в спортзалі за 1 тиждень, мінімум – 10 тисяч кроків, пройдених за день.

3

Приберіть зі свого харчового кошика очевидний шлак: ковбаси, сосиски, фаст-фуд, газовану воду, чіпси, сік в пакетах і т.д.

4

Солодощі, в першу чергу всі продукти, що містять цукор, виключіть зі свого раціону харчування. Якщо складно – мінімізуйте! Сахароза впливає на мозок людини так, як наркотична речовина, викликає залежність і призводить до ожиріння і передчасного старіння шкіри. Буде складно (цукор – наркотик!). Але до хорошого, життя без цукру, звикаєш швидко, перетерпіти допоможуть складні вуглеводи – будь-які каші не швидкого приготування.

5

Дотримуйтесь водного балансу. Не придумуйте складні формули, скільки води потрібно пити. Не вливайте в себе через силу літрами. Все, що через силу – погано. Навіть 1, 5 літра чистої води, не враховуючи чай, каву, суп, – це перемога. Якщо важко пити і ці 1,5 літра – пийте по чуть-чуть, але пийте. Пам’ятайте, що водний баланс – це звичка, з часом вам буде хотітися пити.

6

Картопля, білий рис і хліб – саме ті продукти, які погано впливають на фігуру тільки в тому випадку, якщо людина їсть їх кожен день. Маленький секретик: картоплю краще варити або запікати (1 раз в тиждень), рис краще купувати не шліфований, хліб вибирайте темний без дріжджів і цукру в складі, краще тимчасово переключіться на хлібці (також дивіться на склад!).

7

Якщо дуже хочеться смачної їжі, 1 ложка меду в першій половині дня або 1 кубик чорного шоколаду (80%) – можна.

І стандартні поради: сніданок їси обов’язково, фрукти в першій половині дня, вечеря – мінімум 3 години до сну.

У тебе все вийде, ми в тебе віримо! 😉

Джерело


One thought on “Як схуднути за 4 тижні без особливих зусиль і без шкоди для організму. Дотримуйтесь цих простих секретів!

Добавить комментарий