Як швидко схуднути: лише науково обґрунтовані способи

Главная, Красота, Совет

Як швидко схуднути

Пропонуємо вам ознайомитися з найкращими способами схуднення, які вказані в наукових джерелах та не зашкодять вашому здоров’ю. Якщо ви прикладаєте масу зусиль, але зайва вага все одно не йде, після ознайомлення з цими способами вам вдасться знайти слабку ланку і зрозуміти, з чого почати шлях до стрункої фігури.

Потрібно пам’ятати про те, що процес схуднення вимагає грамотного підходу. Якщо ви не дотримуватиметеся наукових рекомендацій, ви програєте боротьбу із зайвою вагою. Але якщо ви маєте намір змінити свою зовнішність, тоді не нехтуйте порадами фахівців.

Хочу схуднути! З чого почати?
Деякі думають, що для схуднення достатньо зменшити кількість споживаних калорій. Але найчастіше такий метод не призводить до належного результату, оскільки при порушенні метаболізму зниження калорій призводить до підвищення стомлюваності. Насамперед, потрібно зрозуміти, які фактори впливають на метаболізм та почуття голоду. Також необхідно зрозуміти, які фактори провокують спалювання жиру. Деякі повні люди не знають, як функціонує їхній організм і щоб схуднути, їм недостатньо більше рухатися і менше їсти. Щоб почати шлях до позбавлення від зайвої ваги, перш за все потрібно:

1. Відновити циркадний ритм. Іншими словами – режим харчування. Якщо ви прийматимете їжу або працюватимете після півночі, то природно обмінні процеси у вашому організмі порушаться.

2. Дотримуватися 12-годинної перерви між їдою. Наприклад, якщо ви повечеряєте о 7 годині вечора, то наступного дня снідати необхідно не раніше 8 ранку. І пам’ятайте, що вживання їжі після 8 години вечора в рази збільшує ризик ожиріння.

3. Приймати сонячні ванни. Сонячні промені не лише допомагають засмагати, а й збільшують рівень вітаміну D в організмі, а нестача цього вітаміну часто спричиняє ожиріння. За рахунок того, що промені сонця збільшують вироблення нейротрофічного мозкового фактора, знижується апетит. А після засмаги вдень, увечері в організмі підвищується рівень оксиду азоту, що стимулює зниження ваги. Загоряти корисно як для фізичного, а й психологічного здоров’я, оскільки цей процес допомагає зменшити окислювальний стрес і тривожність.

4. Налаштувати режим сну. Оптимальна тривалість сну – щонайменше 7 годин. Якщо спати менше, то ризик розвитку ожиріння значно збільшиться.

5. Блокувати синій спектр у вечірній час. Маса тіла може збільшуватися, якщо на сітківку очей щодня потрапляє синій колір у вечірній та нічний час. При гострій необхідності погасити синій спектр освітлення у вечірній час рекомендується носити спеціальні окуляри з червоним фільтром.

6. Створити яскраве висвітлення вранці. Якщо на сітківку очей після пробудження надходить зелений та червоний спектр освітлення (протягом мінімум двох годин), відбувається зміна гормонів ситості – греліну та лептину (перший знижується, другий підвищується). Тобто, вплив таких спектрів допомагає знизити апетит.

7. Приймати холодний душ і частіше провітрювати приміщення. Якщо хоча б один раз на день ви мерзнутимете, це піде на користь вашому здоров’ю. Процедура загартовування покращує вироблення гормону щитовидки та стимулює спалювання жиру. А щоденне прийняття холодного душу лише прискорить процес схуднення (зрозуміло, якщо до такої процедури немає протипоказань).

8. Мінімізувати стрес. Будь-які стреси можуть призвести до набору ваги, оскільки підвищують в організмі рівень динорфінів та кортизолу, у зв’язку з чим постійно хочеться їсти. Зменшити стрес можна за рахунок тренувань, медитацій та інших методів.

Рекомендації щодо харчування
Якщо ви хочете швидше схуднути, тоді вам необхідно:

вживати більше білкових продуктів, які сприятимуть якнайшвидшому спалюванню жиру;
включити до раціону свіжі овочі, фрукти, насіння та горіхи, які багаті на клітковину, корисну для кишкової мікрофлори;
вживати більше тварин продуктів, що насичують організм корисними жирами;
виключити з раціону борошно, макаронні вироби, цукор, які можуть спровокувати підвищення рівня глюкози у крові;
мінімізувати споживання клейковини зі злакових;
вживати більше супів, вони містять багато калорій, але дозволяють насититися;
мінімізувати вживання вуглеводів, що підвищують у крові рівень інсуліну;
прибрати з раціону шкідливі олії (крім оливкової).

Дотримуючись цих рекомендацій вам вдасться досягти мети – позбутися зайвих кілограмів без шкоди для здоров’я


Добавить комментарий