Як вибрати найтепліший гід по наповнювачам для пуховиків.

Главная, Мода

У нашому матеріалі знаємося на всіх плюсах і мінусах сучасних наповнювачів для пуховиків і з’ясовуємо, який буде найбільш теплим і комфортним, а який точно варто відкласти.

Готуючись до новорічних свят, варто приділити особливу увагу тому, в чому ви їх проводитимете. І йдеться не про вбрання для новорічної ночі, а про пуховик — невід’ємну частину гардеробу для холодного періоду. Це незамінна річ для довгих прогулянок лісом, зимових забав і просто пересування по засніженому місту. Правда, щоб пуховик був по-справжньому комфортним, грів у мінус і не дозволяв вам перегріватись у приміщенні, треба ретельно підійти до вибору наповнювача.

Усі наповнювачі можна поділити на дві групи: натуральні чи штучні. До натуральних відносяться пух, перо і шерсть (зазвичай верблюжа або овеча), до штучних – всі інші. Ділимося головними плюсами та мінусами всіх найпопулярніших наповнювачів.

Наповнювачі з натуральних матеріалів

Пух

Найтепліший із натуральних наповнювачів. Однак, перш ніж робити вибір саме на користь цієї моделі, варто подумати. Оскільки йдеться про натуральний матеріал, на нього може бути алергічна реакція. Також моделі з чистого пуху відрізняються досить високою ціною та складнощами у догляді. Напевно, багато хто з вас стикався з тим, що після прання весь пух збирався в невелику грудку в кутку кожного сектора. Розпушити і рівномірно розподілити його, повернувши виробу первісний вигляд, досить складно. Саме з цієї причини набагато частіше можна зустріти пуховики із наповнювачем пух + перо.

Пух + Перо

Також дуже теплий, але водночас легший у догляді варіант. Відсоткове співвідношення пуху і пера може бути різним, але чим більше першого, тим тепліше виріб. Наприклад, для суворих зим, коли температура опускається до позначки -30 градусів, підійде пуховик з наповнювачем з 80% пуху і 20% пера. Якщо йдеться про температуру близько -10 градусів, то цілком вистачить комбінації 60% пух + 40% перо (або 50% на 50%).

Крім того, плюсом і одночасно мінусом є те, що даний вид утеплювача значно об’ємніший за попередній. І, на жаль, також може спричинити алергію.

Вовна

Головний недолік цього наповнювача – це його вага. Вироби з вовною виходять дуже важкими, і щоб виправити цю ситуацію, в них часто додають синтетичне волокно, що негативно позначається на властивостях, що зігрівають. Також до недоліків можна віднести складності у догляді за виробом – якщо пуховик з вовни прати при невідповідному режимі або температурі, велика ймовірність того, що наповнювач зменшиться у розмірі. Крім того, такі вироби можуть викликати алергію.

Штучні наповнювачі

Часи, коли єдиною альтернативою наповнювачам із натуральних матеріалів був лише синтепон, давно минули. Сучасні пуховики утеплюють інноваційними матеріалами. Вони не тільки дуже теплі (часто навіть тепліші за пух), але й значно легші у догляді, не викликають алергії. Та й не варто забувати про етичний бік питання.

Розповідаємо докладніше, які сучасні матеріали використовуються для пошиття пуховиків і чим вони відрізняються.

Тінсулейт

Цей матеріал забезпечить вам максимальний захист від холоду, а за словами виробників, він вдвічі тепліший за пух. Звучить досить переконливо: не дарма ж тинсулейт використовують у виробництві одягу для астронавтів та полярників.

Холлофайбер

Легкий та невибагливий у догляді наповнювач. Він дуже теплий, незважаючи на те, що на 100% складається із поліестеру. Вся справа в тому, що волокна матеріалу не з’єднані між собою і містять порожнечі. Це дозволяє виробу добре тримати форму та зберігати тепло.

Синтепух

Нетканий матеріал, що складається з дрібних ниток поліестеру. Переплітаючись між собою, вони утворюють порожнечі, у яких утримується повітря та зберігається тепло. Крім того, цей наповнювач не вбирає вологу (швидко сохне) та запахи, добре тримає форму і не скочується в процесі прання.

Ізософт

Поліпшена версія всім відомого синтепону. Головна відмінність – теплоізоляційні властивості, які у ізософту значно вищі (хоч і не дотягують до інших сучасних утеплювачів).

источник


Добавить комментарий