Як вибрати смачне сало: трюк із сірником. Як відрізнити якісне сало від старого та гіркого

Главная, Кулинария

При покупці вам зможуть допомогти сірник та цінні спостереження.

Хорошо огляньте сало, зверніть увагу на його зовнішній вигляд і запах. А також переверніть трюк із сірником. Так ви точно не помилитеся! Як вибрати смачне сало: робочі лайфхаки
Цікавий метод
Для того щоб визначити, чи якісне сало, скористайтеся звичайною сірником. Проткніть з її допомогою шматочок, що вам сподобався, і подивіться на результат. Якщо сірник увійшов у сало легко (без особливого опору), то продукт можна брати. Якщо обраний вами шматок проткнути було неможливо, то йдіть до іншого продавця. Адже, найімовірніше, це сало виявиться гірким.

Також перевіряйте сірником та шкірку.

Якщо вона пружна, але при цьому проходить досить легко, таке сало потрібно брати. Але враховуйте ще й товщину шкіри. Чим вона тонша, тим ніжнішим буде сало.

На що варто звернути увагу при покупці

При виборі сала радимо дивитися обов’язково на його колір. Біло-рожевий свідчить про те, що продукт добрий. Жовтий і сірий відтінки навпаки вказують на те, що сало старе і, можливо, навіть зіпсоване. Тому його не варто купувати. Підпишись на наш втрьох канал Про запас золоті рецепти (https://t.me/vkusnyuka)

Необхідно звертати увагу і запах сала. Обов’язково понюхайте його. Приємний, трохи молочний запах означає, що сало свіже і його можна сміливо вживати. Аромат серпанку від шкірки вкаже на те, що продукт був просмолений як слід.

Обов’язково огляньте свинку перед покупкою. Обходьте стороною тверде сало з висохлою шкіркою, що можна побачити навіть неозброєним поглядом. Також не беріть той шматок, який не має належного блиску. Адже це може означати, що сало встигло залежатись на прилавку.

Скажіть «ні» різним спеціям та травам. На жаль, найчастіше продавцям вдається замаскувати старе сало за допомогою спеціальних маринадів, які змінюють колір і аромат продукту.

Враховуючи всі ці нюанси, ви не припуститеся помилки при виборі такого поживного і корисного продукту. Не забувайте сірники, йдучи на ринок, — і у вас вдома завжди буде тільки найсвіжіше та найсмачніше сало!

Джерело


Добавить комментарий