ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНУ ФАРБУ ДЛЯ БРІВ?

Главная, Красота, Совет

Якщо правильно вибрати засіб і нанести його з дотриманням усіх вимог, такий спосіб фарбування має свої плюси.

Фарбування брів за допомогою фарби – найпопулярніший і бюджетний спосіб оформлення тьмяних волосків. Крім цього, правильно підібраний продукт можна використовувати не лише в салоні, а й у домашніх умовах. Він дозволить зробити колір брів більш насиченим і заповнити всі лисиці. Результат, який може дати фарба брів, збережеться до 4 тижнів.

Переваги та недоліки фарбування брів фарбою

Якщо правильно вибрати засіб і нанести його з дотриманням усіх вимог, такий спосіб фарбування має свої плюси:

 • стійкість результату – фарба швидко закріплюється на бровах та стійко переносить вплив негативних факторів: води, сонця;
 • природний вигляд – якщо правильно підібрати відтінок, то він дозволить зробити максимально натуральну окантовку бровам;
 • широка відтінкова палітра – це дозволить кожній дівчині вибрати пігмент з урахуванням кольоротипу зовнішності;
 • можливість приховати такі дефекти, як сивина чи недостатня густота;
 • можливість фарбування у домашніх умовах;
 • економія коштів – 1 пачки буде достатньо на рік регулярного використання.

Є у цього способу фарбування свої мінуси:

 • наявність протипоказань до проведення процедури;
 • фарба не може скоригувати згинання брів і довжину, оскільки впливає тільки на насиченість відтінку;
 • перед застосуванням фарби необхідно провести алергічний тест, адже у складі продукту є багато агресивних хімічних компонентів, які сприяють появі сверблячки, печіння, висипки;
 • якщо отриманий результат не сподобався, його не вдасться змити милом;
 • під час фарбування брудняться шкірні покриви біля брів, руки та інструменти;
 • можуть з’явитися такі побічні ефекти, як опік, лущення та дерматит;

Види фарби

В основі будь-якої фарби для брів лежить аміак або його похідні. Саме завдяки йому волоски набувають насиченого кольору.

За насиченістю всі фарби можна розділити на такі види:

 1. Перманентні. Особливість продукції в тому, що після фарбування колір стає максимально насиченим, чого не можна сказати про напівперманентні склади. Причина в тому, що перманентна фарба змінює забарвлення всередині волосся, тому результат виходить стійким.
 2. Напівперманентні. Їхні компоненти проникають не так глибоко, як у попереднього аналога. Цей вид фарби краще купувати в тому випадку, коли потрібно перекрити татуаж або потрібна незначна корекція кольору.

Розрізняють фарби також структурою. Бувають кремові та гелеві. При виборі необхідно орієнтуватися на результат, який необхідно отримати наприкінці. Якщо потрібно створити об’єм, підійде кремовий барвник, а для графічних брів краще використовувати гелевий.

склад

Як було сказано раніше, фарба для брів містить далеко не безпечні інгредієнти. Тому вони чимось схожі на звичайні фарби для волосся, тільки в їхньому складі небезпечні речовини присутні в меншій концентрації.

Для виробництва барвника для брів застосовують такі компоненти:

 1. Аміак. Він виступає як розпушувач, який готує брови до насичення пігментом. Під впливом аміаку змінюється структура волосся, а пігмент вбирається краще.
 2. PPD або п-феніледіамін. Це похідний анілін. Його призначення – забезпечити найкраще насичення волосками пігментом.
 3. Резорцін. Робить колір інтенсивнішим, а результат тривалим.
 4. персульфати.
 5. Кератин та олії. Ці інгредієнти корисні, але зустріти їх можна лише у складі професійної фарби для брів. Вони потрібні для того, щоб знижувати шкоду від основних агресивних речовин.

У продажу можна побачити безаміачні продукти. Але це не означає, що їх склад більш безпечний чи натуральний. Справа в тому, що у них замість аміаку є етаноламіном. Він не такий агресивний, але це не робить склад безпечнішим.

Особливості нанесення фарби

Недостатньо просто вибрати якісну фарбу, необхідно знати, як правильно наносити барвник. Для цього варто дотримуватися кількох порад:

 1. Нанести на шкіру захисний чи звичайний жирний крем. Це дозволить запобігти появі почервоніння та печіння.
 2. За допомогою ватної палички, змоченої в фарбі, повільно профарбувати кожну волосину. Для отримання інтенсивнішого кольору можна обробити не тільки волоски, а й шкіру.
 3. Залишити барвник на бровах на час, який вказав виробник на упаковці. Саме від цього залежатиме глибина та насиченість кольору. Але тут важливо не перетримати, інакше можна одержати замість чорного синій відтінок. У середньому процедура триває 5-20 хвилин.
 4. Після зазначеного часу потрібно прибрати залишки барвника за допомогою ватного диска, змоченого в міцелярній воді.

Якщо ж застосування професійної фарби неможливе через проблемну шкіру, то варто скористатися натуральним хвойним барвником.


Добавить комментарий