Як виглядають жінки, які втратили понад 50 кілограмів. Фото до і після

Главная, Совет

Деякі люди за допомогою важкої роботи над собою та старанності сили волі змогли схуднути на 50 і більше кілограмів. Але заповітна цифра на вагах – це ще не все.

Після стрімкого схуднення у людей залишаються кілограми зайвої шкіри, від якої неможливо позбутися без оперативних втручань.

Про це повідомляє OBOZREVATEL

Сара Келлі схудла на 90 кілограмів

 

Американка Сара Келлі важила понад 160 кілограмів. В один момент дівчина вирішила змінити своє життя і кардинально схудла.

В результаті вона втратила 90 кілограмів, однак її шкіра стала в’ялою. Сара була у відчаї, оскільки тіло виглядало далеким від ідеалу. Дівчина відкрила збір грошей в інтернеті на абдомінопластику, щоб відкоригувати живіт.

Після операції шкіра була вкрита шрамами та рубцями. Сарі довелося ще раз лягти під ніж, щоб остаточно позбутися від наслідків ожиріння.

  • Торі Вайт втратила 64 кілограми

Торі Вайт з Англії важила майже 108 кг, коли навчалася у школі. Тоді з дівчинки знущалися через повноту, і вона не могла завести друзів. У старших класах Торі втратила аж 50 кілограмів, а згодом ще 14.

Торі також має наслідки ожиріння, спочатку вона цього соромилася і редагувала свої світлини у фотошопі. Але згодом дівчина прийняла свою фігуру і навіть планує взяти участь у конкурсі краси.

  • Лексі Рід схудла на 142 кілограми

Американка Лексі Рід після заміжжя вирішила кардинально схуднути. Їй вдалося втратити 142 кілограми, а до дієти й занять спортом жінка важила аж 220 кілограмів. За процесом її трансформації стежить мільйон фоловерів в Instagram.

Обвисла шкіра після схуднення дала ускладнення і порушувала поставу вже стрункої Лексі. Підтягнути її на стегнах та животі неможливо без хірургічного втручання, тому Рід наважилася на операцію.

  • Симон Андерсон скинула 92 кілограми

Блогерка з Австралії Симон Андерсон схудла на 92 кілограми. У 23 роки вона важила 168 кілограмів. Щоб схуднути й тримати свою вагу Симон наважилася на операцію зі зменшення шлунка.

Після втрати ваги шкіра обвисла, а жінці хотілося, щоб форми стали ідеальними. Андерсон зробила абдомінопластику, декілька разів ліпомоделювання сідниць та коригувала груди з допомогою імплантів. Зараз Симон цілком задоволена фігурою. Вона вийшла заміж і народила дітей.

  • Меган Маккормак схудла на 101 кілограм

Меган Маккормак до своєї трансформації важила 176 кілограмів. У 2013 році Меган знадобився додатковий ремінь безпеки в літаку, після цього вона вирішила схуднути.

Після того як Маккормак втратила 50 кілограмів, вона наважилася на операцію по зменшенню шлунка. Жінка загалом схудла на 101 кілограм і все ще продовжує займатися в спортзалі.

 

 


Добавить комментарий