Як використовувати активоване вугілля, щоб видалити токсини, отрути та плісняву з організму!

Главная, Совет

Активоване вугілля – це потужний природний засіб для видалення хімічних речовин та токсинів з організму.

Існує багато різновидів активованого вугілля. Якщо ви хочете використовувати його для лікування, виберіть той, який виготовлений зі шкаралупи кокосу або інших природних джерел.

Активоване вугілля має безліч застосувань. У більшості випадків він використовується для лікування отруєнь та передозування ліків. Крім того, він має здатність зменшувати здуття живота та гази, знижувати рівень холестерину, запобігати похміллям та лікувати проблеми з жовчю під час вагітності.

ТОП-10 застосувань активованого вугілля

При використанні активованого вугілля надзвичайно важливо пити достатню кількість води щодня. Це пов’язано з тим, що активоване вугілля може спричинити зневоднення. Більше того, це допоможе вам більш ефективно позбутися токсинів і запобігти запору.

Крім ефективного та безпечного лікування у разі отруєння та усунення токсинів з вашого тіла, активоване вугілля можна використовувати для дезодорації та дезінфекції. Більше того, він може бути дуже ефективним під час лікування хвороби Лайма.

Зуби та порожнина рота
Активоване вугілля надзвичайно корисне для здоров’я порожнини рота. Він може змінити рН-баланс у роті, запобігти неприємному запаху з рота, запобігти захворюванню ясен та порожнини рота. Він відбілює ваші зуби, адсорбуючи бляшки та мікроскопічні речовини, які викликають плями на ваших зубах. Ви повинні намочити зубну щітку та вмочити в порошкоподібне активоване вугілля.

Чистіть зуби, як ви регулярно робите, але не забудьте звернути увагу на ті області, які мають найбільшу кількість плям. Добре обполоснути порожнину рота теплою водою.

Щоб отримати максимальні переваги, рекомендується чистити зуби активованим вугіллям 2-3 рази на тиждень. Якщо зуби стають чутливими, ви повинні припинити його використовувати.

Усуває гази та здуття живота
Активоване вугілля може ефективно боротися з газоутворенням та здуттям живота. Він робить це, пов’язуючи побічні продукти у харчових продуктах, які викликають дискомфорт. Рекомендується приймати 500 мг за годину до їди зі склянкою води. Потім не забудьте випити додаткову склянку води, щоб допомогти організму видалити вугілля.

Лікує алкогольне отруєння та допомагає запобігти похміллям
Активоване вугілля допоможе видалити токсини з вашого тіла, які можуть викликати отруєння. Незважаючи на те, що він не адсорбує спирт, він може видаляти штучні підсолоджувачі та хімікати. Згідно з деякими дослідженнями, коли активоване вугілля приймається одночасно з алкоголем, воно може знизити концентрацію алкоголю в крові.

Видалення цвілі
Токсічна цвіль викликає ниркову та печінкову недостатність, депресію, зниження функції мозку, подразнення очей, серцеві захворювання, блювання, головний біль, тяжкий респіраторний дистрес та порушення функції імунної системи.

Якщо ви помітили якусь плісняву, її необхідно видалити належним чином. Рекомендується носити рукавички та захисну маску, щоб ви могли не вдихати токсичну форму та вживати активоване вугілля тричі на день за 1,5-2 години до їди, щоб видалити суперечки цвілі з організму.

Яблучний оцет, харчова сода, олія чайного дерева та бура можуть також використовуватися для очищення плісняви ​​на твердих поверхнях.

Фільтрування води
Активоване вугілля використовується в системах фільтрації води через його здатність уловлювати домішки у воді, включаючи пестициди, промислові відходи, розчинники та інші хімікати. Згідно з дослідженням, фільтри з активованим вугіллям можуть ефективно видаляти фторид.

Уникати фториду надзвичайно важливо для правильної функції імунної системи, здорової печінки та нирок та гарного стану порожнини рота.

Екстрене видалення токсинів
Активоване вугілля можна також використовувати у разі випадкового або цілеспрямованого передозування фармацевтичних препаратів та ліків. Рекомендується використовувати 50-100 мг у разі отруєння у дорослих та 10-25 мг для дітей.

Більш того, активоване вугілля можна використовувати при харчовому отруєнні, коли є діарея і нудота. Дорослим рекомендується приймати 25 мг у разі виникнення симптомів, тоді як дітям слід призначати 10 мг. Майте на увазі, що ви повинні споживати багато води під час використання активованого вугілля.

Здоров’я шкіри та тіла
Активоване вугілля також дуже ефективне для лікування вугрової висипки та запаху тіла, а також полегшує дискомфорт від укусів комах та укусів змій.

Ви повинні змішати 1 капсулу активованого вугілля з ½ столовою ложкою кокосової олії і нанести на уражену ділянку.

Ви повинні повторно застосовувати кожні 30 хвилин, доки не помітите, що свербіж та дискомфорт усунуті. Для лікування акне змішайте одну капсулу активованого вугілля з 2 столовими ложками гелю алое віра і нанести на обличчя масажними рухами. Дайте висохнути, потім змийте. ,

Травне очищення
Активоване вугілля може видаляти токсини, що викликають алергічні реакції, слабку функцію імунної системи та окисне ушкодження, тим самим зменшуючи біль у суглобах, а також збільшуючи розумову функцію та енергію.

Щоб підтримати загальне здоров’я та гарне самопочуття, дуже важливо регулярно очищати травний тракт, тому що пестициди з їжі або хімічні речовини у воді, яку ми п’ємо, можуть створити токсичний тягар у нашому організмі. Щоб зробити травну очистку, рекомендується приймати 10 мг активованого вугілля за 90 хвилин до кожного прийому їжі протягом 2 днів.

Проти старіння
Активоване вугілля може запобігти пошкодженню клітин нирок та печінки та підтримувати здорові надниркові залози. Активоване вугілля надзвичайно корисне для цих органів через здатність вимивати хімікати та токсини.

Рекомендується приймати 2 капсули на день після контакту з токсинами або дії важких металів або неорганічних продуктів. Це сприятиме більш здоровій функції печінки та нирок, здоровому травному тракту та кращій когнітивній функції.

Зменшує високий рівень холестерину
Багато досліджень показали, що активоване вугілля має здатність знижувати рівень холестерину. Фактично було показано, що загальний холестерин зменшився на 25%, холестерин ЛПНГ знизився на 41%, а ЛПВЩ збільшився на 8% лише за 4 тижні.

Незважаючи на те, що він безпечний для використання, ви повинні знати, що деякі медичні умови, такі як кровотеча або закупорка кишечника, хронічне зневоднення, отвори в кишечнику, повільне травлення або нещодавня абдомінальна хірургія можуть впливати на реакцію активованого деревного вугілля у вашому тілі. .

Більш того, активоване вугілля перешкоджає поглинанню ліків, що відпускаються за рецептом. Рекомендується приймати активоване вугілля за 1,5-2 години до їжі, що відпускаються за рецептом ліків та добавок.

 

Вибирайте активоване вугілля із кокосових шкаралупок або ідентифікованих деревних порід. Уникайте порошкоподібної форми, тому що багато з них можуть мати штучні підсолоджувачі, які сповнені хімічних речовин.


Добавить комментарий