Яка форма нігтів зараз у моді: гарний манікюр зима 2023, що виглядає незабутньо

Главная, Красота, МАНИКЮР

Довгі нігті – не надто практичний варіант для сучасного життя. Але це шикарне рішення для тих, хто готовий до експериментів і жадає уваги.

У моду повернулися 90-і, а разом з ними і довгі нігті. На тлі того, що в останні роки на вершині модного Олімпу були короткі, прямі і природні нігті, для багатьох це стане справжньою несподіванкою.

Але її величність Мода не стоїть на місці, і вона незмінно намагається виконувати своє головне завдання – дивувати нас і можна навіть сказати трохи шокувати, щоб ми не зациклювалися на чомусь одному. Тим більше, що ми до всього звикаємо і вже практично не реагуємо на те, що ще не так давно викликало в нас почуття захоплення. І модний манікюр тут не виняток.

Готуйтеся до того, що прийдешньої зими доведеться переглянути свої погляди на сучасний манікюр. Поряд з нігтями натуральних форм велику популярність набирають загострені і супердовгі нігті. Зрештою, потрібно собі іноді дозволяти входити за межі звичного і влаштувати на руках невелику революцію.

Так, довгі нігті – не надто практичний варіант. Але це шикарне рішення для тих, хто готовий до експериментів і жадає уваги. Ба більше: не варто забувати про те, що це всього лише модний манікюр зима 2022 2023, і за бажання форма нігтів може бути швидко змінена, а разом з нею і довжина.

Сьогодні ми розповімо вам про те, яка форма нігтів зараз в моді 2022 2023, а в нашій фотогалереї ви знайдете свіжі варіанти дизайну нігтів для натхнення.

Найгарніший манікюр зима 2022 2023

Довгі прямі нігті знову в моді

Якщо ви відкриті до змін, то ви вже сьогодні можете починати відрощувати свої нігті. А коли вони стануть досить довгими, пофарбуйте їх лаком шоколадно-коричневого або сливового кольору кольору і будете на висоті.

Довгі нігті мигдалеподібної форми – це хіт

Ще одна модна форма нігтів для довгих нігтів – мигдальна, в основі якої не дуже гострий кінчик. Така форма нігтів дуже жіночна, і лаки темних відтінків в цьому разі виглядатимуть не дуже агресивно.

Візьміть на озброєння лаки зеленого, бордово-червоного, бронзово-коричневого або темно-коричневого відтінків і переконаєтеся в тому, що новий манікюр мигдаль 2022 2023 надзвичайно красивий, елегантний і неповторний.

Вічна класика залишається з нами

Усі ті, хто любить сталість і цінує комфорт понад усе, можуть зітхнути з полегшенням – доглянуті рівні нігті точно не пішли в минуле. Модний манікюр на короткі нігті 2022 2023 витканий з червоних, бежевих, сірих і чорних відтінків як в монохромному виконанні, так і в найнесподіваніших з’єднаннях. На особливу увагу заслуговує червоно-чорний манікюр – це два найсильніших відтінки, які разом виглядають яскраво, стильно і незабутньо.

 


Добавить комментарий