Які вправи треба робити, щоб схуднути у ляшках та животі

Главная, Красота, Совет

Якщо ви дійсно страждаєте на проблему зайвої ваги або з’явилася гостра необхідність одягнути сукню на два розміри менше, слід знати, які вправи треба робити, щоб схуднути.

Для жінок стрункі ноги та підтягнутий живіт набагато важливіші, ніж для чоловіків, які наголошують на розвитку мускулатури, сили та витривалості. Дівчата не хочуть набирати зайві кілограми, і кожен сантиметр на животі або в ляшках сприймається як справжня трагедія.

Заняття можуть бути спрямовані на все тіло одночасно або локальні ділянки – руки, ноги, черевну стінку, груди, спину. Вправлятися можна вдома або у тренажерному залі, вранці чи ввечері.

Щоб швидко стати стрункою та підтягнутою, слід розробити індивідуальний комплекс вправ, орієнтований саме на ваші проблемні зони та особливості організму.

Загальні правила
тренінгу Програма
занять
Що ще допоможе скинути зайву вагу ? :

займайтеся завжди під ритмічну музику;
тренуйтеся лише у гарному настрої;
підберіть зручний для себе темп виконання вправ;
виберіть зручний спортивний одяг та взуття;
купіть мінімальний набір спортивного інвентарю – скакалку, гімнастичний килимок, фітбол, гантелі;
дотримуйтесь питного режиму;
дотримуйтесь принципів правильного харчування;
перед тренуванням виконуйте розминку, а наприкінці занять потягніть усі м’язи та розімніть суглоби.
Займатися найкраще через день. Це дасть організму можливість відновитись. Тренування має тривати не менше 40-60 хвилин. Але не виснажуйте себе, навантаження має бути помірним. Збільшуйте інтенсивність тренінгу поступово, у міру того, як організм адаптується до навантаження.

Схуднути
за 7 днів на 10 кг дуже складно, але найголовніше, що треба розуміти, таке різке зменшення ваги негативно позначиться на здоров’ї. Крім того, чим швидше йде вага, тим легше йому буде повернутися.

За тиждень без шкоди для організму можна схуднути на 1-3 кг. Це дуже гарний результат, який допоможе зменшити стегна та діаметр попи на 2-3 см.

Щоб за тиждень схудли ляшки та зменшився живіт, необхідно виконувати наступні вправи:

Присідання. Класична базова вправа, що зміцнює стегна, коліна та попу. Воно легко виконується, впоратися із завданням зможе навіть дитина. Для виконання станьте прямо, ноги на ширині плечей, руки витягнуті перед собою. Присідати треба не надто глибоко. Досягши положення, коли стегна паралельні підлозі, зупиніться на 10 секунд, потім ще трохи присядьте і знову зафіксуйте позицію. Поверніться у вертикальне положення.

Обертання ногами. Ляжте на спину, руки розкиньте убік долонями вниз. Ноги прямі та складені разом. Відірвіть їх від підлоги на 30-40 см і розгорніть праворуч, зафіксуйте на 10 секунд. Не повертаючи їх у горизонтальне положення, розверніть ноги вліво, а також утримуйте протягом 10 секунд, продовжуємо обертання то в один, то в інший бік.

Вправи із фітболом. Ляжте на м’яч так, щоб шия та лопатки опинилися на ньому, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом до тулуба, руки витягнуті перед собою. Необхідно їх повільно опускати, кожні 15 см робіть зупинку на 5-7 секунд. Можна ускладнити заняття, взявши до рук легкі гантелі.

Випади. Поставте ноги так, щоб одна була попереду іншої на 50 см. В руки візьміть гантелі та опустіть уздовж корпусу тіла. Присідайте, доки до підлоги не залишиться 15 см, фіксуємо позицію на 5 секунд, потім просідаємо ще на 10 см і теж застигаємо на 5 секунд. Повертаємося у вихідне становище.

Планка. Ця вправа тренує абсолютно всі м’язи. Ляжте на гімнастичний килимок животом вниз. Потім зробіть наголос ногами на шкарпетки, а руками на передпліччя. Важливо витягнутися в одну суцільну напружену лінію і утримувати таку позицію якомога довше.

Піт Секуа – тренер з Америки провів дослідження та довів, що схуднути можна, не виснажуючи себе годинником у тренажерці. Треба робити представлені вправи всього по 1,5 хвилини кожне, і результат не забариться.

Також дивіться відео:

Вже через тиждень ви станете краще почуватися, помітите, що стали підтягнутими і бадьорими. Ще через 7 днів ефект від тренувань помітять оточуючі. Якщо продовжувати тренінг далі, тіло стане як із картинки чи обкладинки журналу.


Добавить комментарий