Який колір волосся вибрати: наймодніші відтінки та варіанти фарбування

Главная, Мода, Стрижки

Нові ультрамодні відтінки та інноваційні технології фарбування волосся з’являються регулярно — і цей рік теж порадує нас винятковою різноманітністю.

Безумовно, дуже важливим є індивідуальний підхід до вибору відтінку фарби. Тим не менш, щоб виглядати не тільки добре, але ще й модно, варто придивитися до найновіших тенденцій.

Який відтінок надати своєму волоссю в новому сезоні? Чи варто пограти з яскравими, екстравагантними відтінками, чи віддати перевагу класиці?

Модні техніки для фарбування волосся

Мода диктує нам не лише трендові відтінки для волосся, а й всілякі техніки фарбування. Адже деякі відтінки створюються комбінуванням кольорів, з яким не впоратися новачкові, не знайомому з необхідною технікою фарбування волосся.

Коломбре

Для жінок, які бажають набути особливо яскравого образу, колористи пропонують розглянути дуже стильне фарбування – коломбри. Воно дозволяє пограти з відтінками та урізноманітнити звичну палітру кольорів. Спочатку волосся освітлює на кінчиках, що дозволяє отримати більш насичений відтінок для фарбування. Яскрава техніка передбачає, що коріння волосся взагалі не чіпає. Така технологія дає можливість жінкам зберегти структуру локонів, але виглядати дуже барвисто і привабливо.

Краунлайтс

Це фарбування походить від іншої техніки – сплешлайтсу. Зазвичай для фарбування вибирають яскравий відтінок. Наприклад, фіолетовий, синій або червоний, розташовують його на корінні волосся. Далі волосся фарбує в світліший відтінок. Виходить досить цікавий вид фарбування, незважаючи на короткий перехід від яскравого до світлого відтінку.

Бебілайтс

Відносять цей вид фарбування до різновиду мелірування. Техніка ґрунтується на освітленні пасм, які беруться на дуже маленькій відстані один від одного. При першому погляді може здатися, що перед вами суцільний блонд, але завдяки особливому виду фарбування у вашого волосся з’являється глибина і динамічність, яка створює дуже природний образ модниці.

Каліфорнійське мелірування

Така техніка створює ефект вигорілого волосся і краще виглядає на довгому волоссі. Обсяг досягається з допомогою градієнта різних рівнях.

Приховане фарбування

Воно дозволяє створити неординарний колір волосся, що легко ховається за бажання. Забарвлення проводиться тільки на нижньому шарі волосся, тому ви зможете або приховати, або показати сховані пасма.


Добавить комментарий