Яку нижню білизну носити влітку?

Главная, Мода, Совет

Влітку варто носити трохи іншу білизну, ніж взимку. На що звернути увагу в цей час? Чи є спосіб легше впоратися зі спекою за допомогою нижньої білизни? Про це та інше ви дізнаєтеся з нашої статті.

Білизна на літо – який матеріал вибрати?

Якою має бути літня жіноча білизна?Перш за все, тонка і, що ще важливіше, виготовлена з дихаючих матеріалів. Слід повністю відмовитися від поліестеру, нейлону та їх похідних. У них наша шкіра буде потіти, і, крім того, буде більше вражена інфекціями, що в довгостроковій перспективі вплине не тільки на наш комфорт, але й на наше здоров’я. Тож на що робити ставку? Будь-які пропозиції з бавовни чи бамбука будуть варті уваги, не кажучи вже про надзвичайно приємний на дотик шовк.

Літня білизна. Цього варто уникати

На що звернути увагу в першу чергу, ми вже знаємо, а чого варто уникати, як чуми влітку? Ось кілька речей, яких краще уникати на шляху вибору зручної та приємної до шкіри білизни:

  • Занадто маленький розмір – погано підібрана білизна помітна не тільки на одязі. Така білизна викликатиме натирання і подразнення шкіри.
  • Синтетичні матеріали – вищезгаданий поліестер, нейлон або еластан не пропускають повітря, що робить нашу шкіру менш стійкою до тепла. Незважаючи на це, невелика домішка еластану в складі продовжить довговічність бавовни.
  • Занадто міцна кісточка – додаткова жорсткість корисна в першу чергу для великих грудей, але це не означає, що вона абсолютно необхідна. Бюстгальтерів із напівпідкладкою буде достатньо, і вони, безперечно, будуть набагато зручнішими.
  • Силіконові ремінці – ми кажемо категоричне «ні» будь-яким силіконовим вставкам. Влітку ми охоче відкриваємо руки, наприклад, в таких модних іспанських блузах. Тоді виникає проблема: що робити з бретельками? Їх не варто оголювати, але найгірший промах – це … надіти силіконові ремінці. Вони виглядають неестетично і привертають увагу.

Яку білизну вибрати?

Вибір правильної нижньої білизни залежить від таких факторів, як стиль, матеріал і обставини,  за яких її носити.

1. Бавовняна білизна

Одним з найкращих варіантів є бавовняні тканини. По суті, це м’який, легкий, натуральний і гіпоалергенний матеріал (тобто запобігає подразненню ніжної шкіри).

Крім того, такий матеріал захищає від вологи завдяки своїм абсорбуючим і дихаючим властивостям.

2. Правильний розмір

Знання точного розміру вашої нижньої білизни може уникнути кількох ускладнень.

У випадку з бюстгальтером важливо знати точний розмір, контур і форму чашки. В іншому випадку ви можете відчувати біль у плечах, грудях, шиї та спині. Крім того, таким чином забезпечується правильна підтримка для запобігання передчасному обвисанню грудей.

У випадку з трусами, якщо вони занадто тісні, вони можуть викликати різні проблеми зі здоров’ям:

  • Якщо вони чинять тиск на шлунок, існує ймовірність підвищення кислотності та шлункового рефлюксу. 
  • Якщо вони звисають надто далеко під тазом, вони можуть зменшити кровообіг, викликаючи оніміння, подразнення та поколювання.

3. Білизна для занять спортом

Під час занять спортом організм виділяє піт. Тому, якщо трусики шовкові або мереживні, волога не вбереться і може призвести до вагінальної інфекції.

  • Щоб уникнути цього, можна використовувати бавовняну білизну. Однак рекомендовані абсорбуючі матеріали – мікрофібра, поліестер або нейлон.

Незалежно від матеріалу, його рекомендується міняти відразу після тренування, щоб уникнути утворення вологи в інтимній зоні і таким чином зменшити ймовірність зараження інфекцією.


Добавить комментарий