З якого віку потрібно залучати дитину до хатніх справ. Дослідження доводить, що діти, які допомагають прирбирати вдома, стають успішними дорослими

Главная

Гарвардське дослідження доводить , що діти, які виконують регулярні справи, стають успішними дорослими…

У результаті 75-річного Гарвардського дослідження досліджували, які психосоціальні змінні та біологічні процеси в ранньому віці передбачають здоров’я та благополуччя в подальшому житті.

У дослідженні йдеться: «Діти почуваються компетентними, коли виконують свою роботу. Незалежно від того, чи вони застеляють ліжко, чи підмітають підлогу, допомога по дому дає їм відчуття успіху.

Виконання домашніх справ також допомагає дітям відчувати себе частиною команди. Вступ і допомога членам сім’ї – це добре для них і заохочує їх бути хорошими громадянами».

Це досягнення в свою чергу веде до успіху. Успіхів у роботі, успіхів у створенні сім’ї, успіхів у веденні господарства …

Дослідження спостерігало за життям 724 успішних людей, щоб визначити, який найлегший спосіб стати успішною дорослою людиною, пояснила під час виступу на TED Джулі Літкотт-Хеймс, колишній декан першокурсників Стенфордського університету:

«[Дослідження] показало, що професійний успіх у житті, а саме те, чого ми хочемо для наших дітей, приходить завдяки тому, що вони в дитинстві займалися домашніми справами. Чим раніше ви почали, тим краще. [A] мислення «засукати рукави і висловитися», таке мислення, яке говорить: «є якась неприємна робота, хтось повинен це зробити, це також можу бути я… що це те, що веде вас вперед на робочому місці “, – сказала Джулі.

Дитина може братися за роботу по дому із дуже маленького віку!

Ніколи не буває «занадто маленького» віку, щоб починати вчити своїх дітей , як прибрати за собою чи допомогти мамі по дому.

Виконання дуже простих справ, подібних до цих, слід регулярно заохочувати якомога раніше

Справи які може виконувати ваша дитина:

  1.  Прибрати за собою іграшки.
  2. Покласти одяг у кошик для брудного одягу.
  3.  Допомогти скласти одяг.
  4.  Підтримувати кімнату в порядку.
  5.  Поставти брудну чашку/тарілку/пляшку в раковину або посудомийну машину.

Добавить комментарий