Швидко і просто: зачіски з косами, як головний тренд літа 2021

Главная, Красота, Совет

Стильні ідеї, як самостійно зробити наймоднішу зачіску цього сезону

З настанням літнього сезону життя завжди стає яскравішим, а різноманітність заходів, запальних концертів і частих зустрічей з друзями розташовують до того, щоб частіше мити голову та експериментувати з модними зачісками літа 2021. Однією з головних тенденцій цього сезону стали зачіски з косами. Зізі, афрокоси, брейди й сенегальські коси — лише мала частина екзотичних модних прикладів, які вже встигли підкорити вуличну моду жаркої пори року.

А ось для тих, хто не планує витрачати багато часу на створення (і розплітання) кіс, стилісти запропонували менш епатажні, але не менш цікаві способи їх стилізації.

Наприклад, всього за кілька хвилин можна заплести пару невеликих пас біля обличчя — в моді як тугі, так і розслаблені плетіння. Такий варіант хороший тим, що всього за кілька хвилин проста укладка з розпущеним волоссям набуває цікаві акценти. А ще, пара туго переплетених пасом біля скронь можуть створити ефект ліфтингу і зроблять модний ефект лисячих очей навіть без використання косметики.

Крім того, важко не помітити, як дитячі мотиви в стилі з кожним літнім сезоном набирають все більшої популярності. Відмінним для цього варіантом буде створення зачіски з косами не тільки біля обличчя, але і трохи далі по верхньому шару зачіски. Такі варіанти виглядають концептуально й особливо по-літньому. А якщо в жарку пору року ти волієш збирати волосся, то плетіння тонких кісок може також доповнити хвіст або пучок.

Редакція tochka.net зібрала стильні варіанти наймоднішої зачіски літа 2021 з маленькими кісками, яку можна повторити самостійно всього за 5 хвилин. Додаємо кільця для волосся, закріплюємо яскравими гумками й наша трендова зачіска радує до наступного миття голови. 🙂


Добавить комментарий